Univerzální trap 2018 „poločas“

Ikona datum 17.07.2018    

Přijde mi to jako včera kdy se v Humpolci sešla komise pro Univerzální trap, abychom naplánovali závody Českého poháru a Mistrovství republiky.

Dnes máme za sebou základní kola Českého poháru „Sellier & Bellot cup“ a Mistrovství Evropy  ve Španělsku. Musím konstatovat, že všechna kola ČP proběhla díky obětavé práci všech členů komise a personálu střelnic bez problémů, o čemž svědčí stále zvyšující se zájem střelců oproti roku 2017. Zároveň musím konstatovat, že i výsledky, jak se každý může přesvědčit na stránkách ASAT, jsou stále lepší, a kdo chce uspět musí opravdu zabrat. O kvalitě našeho poháru svědčí úspěchy našich střelců na závodech v zahraničí. Vítězství Jiřího Gacha v rakouském Leobersdorfu s nástřelem 196/200 a druhé místo Radka Kozáka 195/200, případně stupně vítězů v polské Wroclavi ve složení Robin Daněk 196/200, Pavel Kováč 194/200 Jaroslav Moravec 191/200 hovoří za vše. Ve výčtu úspěchů nemohu opomenout medaile z ME ze španělského Toleda, kde družstvo mužů ve složení Jiří Gach, Karel Pučálka a Pavel Kováč vybojovalo bronzové medaile. Rovněž bronzovou medaili získal v individuální soutěži Jiří Gach a za zmínku stojí i dělené páté místo v kategorii master Josefa Boudy a Josefa Hofmana. Gratulace však patří všem, kteří za své nemalé prostředky reprezentují naší střelbu.

Jsme v polovině a před námi je vrchol sezony 2018. Příští týden na MS do maďarské Sarlospuszty odjíždí třicetičlenná výprava našich reprezentantů. Držte nám všichni palce ať nám to zase „cinkne“. Závěrem bych chtěl pozvat všechny příznivce brokové střelby na finále ČP které proběhne 11.8. ve Vlašimi  a v termínu 15. – 16. 9. nezapomeňte na Mistrovství ČR konané v Českých Budějovicích.

Věřím že i druhá půle sezony bude úspěšná a všem našim střelcům přeji „rovné broky“ a sportovní střelbě zdar.

Robert Šimák

Komentáře

Přidat komentář »

Žádný komentář nebyl vložen.

Přidat komentář

Komentáře smějí přidávat pouze registrovaní střelci.

Máte-li registraci, přihlaste se

 

 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.