Seznam členů se zaplaceným příspěvkem

Členské příspěvky pro rok 2019 ve výši 600 Kč /střelec nebo 200 Kč /rozhodčí uhrazené do konce března 2019 (od 1.4.2019  800 Kč/střelec a 300 Kč/rozhodčí)  je možné platit hotově u pokladníka, pověřených osob na většině střelnic a také převodem na účet, 
v případě sekce LP,CS a LK na č.ú.: 271205892/0300  (IBAN CZ64 0300 0000 0002 7120 5892, BIC (SWIFT) CEKOCZPP)
v případě sekce UT na č.ú.: 271206211/0300  (IBAN CZ84 0300 0000 0002 7120 6211, BIC (SWIFT) CEKOCZPP)
Vyberte Vámi preferovanou sekci. Členem ASAT jste v obou případech pro všechny disciplíny. Do zprávy pro příjemce uvádějte příjmení, jméno, datum narození a mailem o platbě informujte na email asat@asat.cz. Noví členové musí mít schválenou přihlášku pověřenou osobou a sami se zaregistrovat na stránkách www.asat.cz, pokud již nejsou registrováni!
Registrací na www.asat.cz, vyplněním přihlášky a uhrazením členského příspěvku členové souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů podle zákona č.101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů, v platném znění a jejich poskytnutí řídícím orgánům a komisím ASAT za účelem evidence členů a poskytování informací týkající se střeleckých soutěží a vedení asociace.

Výběr členů:      Počet členů je 329           Řazení:     
Poř.č. Č. číslo Jméno Bydliště Kategorie Příspěvek 2019
1. 387-19 ADÁMEK Jan Havířov Veteráni Ikona Ano
2. 335-19 ARCHLEB Vladimír Broumov Muži (UT) Ikona Ano
3. 204-19 ARDELÁN Michal Hradec Králové Muži (UT) Ikona Ano
4. 255-19 BAREŠ Jiří Žiželice n/C Muži C Ikona Ano
5. 256-19 BARTÁK Vladislav Prachatice Muži C Ikona Ano
6. F99-19 BAUĆ Wojciech Katowice Muži A Ikona Ano
7. 327-19 BĚLOCH Roman Jihlava Muži C Ikona Ano
8. 374-19 BERAN Miroslav Městec Králové Muži C Ikona Ano
9. 269-19 BOŘUTA Martin Podkopná lhota Muži (UT) Ikona Ano
10. 065-19 BOUDA Josef Hlohovčice Muži (UT) Ikona Ano
11. 367-19 BRÁZDA Daniel Česká lipa Muži (UT) Ikona Ano
12. 365-19 BREZOVSKÝ Jiří Bohutice Nezařazeno Ikona Ano
13. 018-19 BROUČEK Ladislav Vysoké Chvojno Veteráni Ikona Ano
14. 002-19 BUKSA Jan Kroměříž Senioři Ikona Ano
15. 191-19 BULÍK Pavel Dolní Kralovice Muži (UT) Ikona Ano
16. 317-19 ČÁBERA Ladislav Humpolec Muži C Ikona Ano
17. 315-19 CELNAR Antonín Ivaň Muži B Ikona Ano
18. 249-19 ČERMÁK Josef Příbram IV Muži (UT) Ikona Ano
19. 221-19 ČERNOŠEK Milan Březina Muži A Ikona Ano
20. 171-19 ČERVENKA Jaroslav Orlík nad Vltavou Senioři Ikona Ano
21. 222-19 ČERVENKA Zbyněk Orlík nad Vltavou Muži B Ikona Ano
22. 150-19 CHALUPA Ivan Hradec Králové Muži B Ikona Ano
23. 378-19 CHEJNOVSKY Vladimir Tachov Muži (UT) Ikona Ano
24. 135-19 CHRUDIMSKÝ Petr Chlumec nad cidlinou Muži B Ikona Ano
25. 351-19 CÍFKA Jan Kvasice Muži A Ikona Ano
26. 003-19 ČINČERA Přemysl Nové Město n. Metují Senioři Ikona Ano
27. 084-19 CÍSAŘ Luděk Chocerady Senioři Ikona Ano
28. 382-19 ČÍŽEK František Kostelní Hlavno Muži (UT) Ikona Ano
29. 362-19 DÁMEK Tomáš Soběšovice Muži (UT) Ikona Ano
30. 303-19 DANĚK Robin Hradec Králové Muži (UT) Ikona Ano
31. 340-19 DIŇA josef Hanušovice Nezařazeno Ikona Ano
32. 153-19 DIVIŠEK Martin ml. Chlumec n. C. Muži A Ikona Ano
33. 113-19 DIVIŠEK Martin Chlumec n. C. Muži A Ikona Ano
34. 061-19 DIVIŠEK Tomáš Chlumec nad Cidlinou Muži C Ikona Ano
35. 062-19 DIVIŠEK Tomáš ml. Chlumec nad Cidlinou Junioři Ikona Ano
36. 142-19 DOLANSKÝ Jan Mladá Boleslav Muži C Ikona Ano
37. F65-19 FARKAS Endre Békéscsaba Muži A Ikona Ano
38. 039-19 FIDLER René Roudnice nad Labem Muži B Ikona Ano
39. 306-19 FIDLEROVÁ Petra Vranov u Čerčan Ženy Ikona Ano
40. 210-19 FILIPPI Marcel MLADE BUKY Muži C Ikona Ano
41. 237-19 GACH Jiří Otrokovice Muži (UT) Ikona Ano
42. 361-19 GAJA Václav Olomouc Muži (UT) Ikona Ano
43. 310-19 GALUSOVA Jana Baška Ženy Ikona Ano
44. 163-19 GREGOR Aleš Brno Muži C Ikona Ano
45. 384-19 GVOŽDÍK Jindřich Opava 5 Muži (UT) Ikona Ano
46. R43-19 HÁJEK Miloslav Dobříš Rozhodčí Ikona Ano
47. R15-19 HALOUZKA Lukáš Rajhrad Rozhodčí Ikona Ano
48. D02-19 HALOUZKA Benedikt Měnín Muži A Ikona Ano
49. 099-19 HALOUZKA Tomáš Prostějov Muži (UT) Ikona Ano
50. 285-19 HARTOŠ Jan Opava Muži (UT) Ikona Ano
51. 332-19 HAVEL Miroslav Bedřichov Muži (UT) Ikona Ano
52. 308-19 HAVLÍK Dušan Trutnov Muži C Ikona Ano
53. R28-19 HAVLOVÁ Naďa Ostředek Rozhodčí Ikona Ano
54. 011-19 HEDVIK Jaromír Benešov Senioři Ikona Ano
55. F50-19 HEINZE Tobias Altenberg Muži C Ikona Ano
56. 123-19 HEJL Frantisek Sepekov Muži (UT) Ikona Ano
57. 215-19 HEREL Hubert Praha Junioři Ikona Ano
58. 168-19 HEREL Tomáš Český Brod Muži B Ikona Ano
59. 293-19 HERODES Milan Jinačovice Muži (UT) Ikona Ano
60. 206-19 HERZÁN Václav Opočno Muži (UT) Ikona Ano
61. 161-19 HILDPRANDT Jan Dobřichovice Senioři Ikona Ano
62. 248-19 HILŠER Ivo Archlebov Muži B Ikona Ano
63. 079-19 HLAVÁČEK Václav Kamenice Muži B Ikona Ano
64. 097-19 HLUŠIČKA Martin Benátky nad Jizerou Muži A Ikona Ano
65. 121-19 HOFMAN Josef Všestary Muži (UT) Ikona Ano
66. F04-19 HOĽAN Andrej Rozhanovce Muži B Ikona Ano
67. 180-19 HONDL František Hostouň Muži A Ikona Ano
68. 096-19 HONZ Petr Praha 9 Muži B Ikona Ano
69. 199-19 HORÁK František Dušejov Muži B Ikona Ano
70. 192-19 HORNÍČEK Dominik Dobruška Muži (UT) Ikona Ano
71. F44-19 HORVÁTH Norbert Lučenec Muži A Ikona Ano
72. 057-19 HOSNEDL Pavel Kolinec Senioři Ikona Ano
73. 350-19 HOUŽVIČKA Jan Květnice Muži C Ikona Ano
74. 019-19 HŘEBEC Jan st. Přeštice Muži A Ikona Ano
75. F03-19 HREHOR Jaroslav Rozhanovce Muži C Ikona Ano
76. 363-19 HRIC Milan Rosovice Muži (UT) Ikona Ano
77. 381-19 HROUDA Tomáš Kolín Muži (UT) Ikona Ano
78. 088-19 HROUDA Jaroslav Čerčany Veteráni Ikona Ano
79. 380-19 HROUDA Josef Němčice Muži (UT) Ikona Ano
80. 359-19 HRUDA Martin Bohdalice Muži (UT) Ikona Ano
81. 028-19 HRUŠKA Pavel Blatnice pod Sv. Ant Senioři Ikona Ano
82. 283-19 HUBENÝ Jan Příbram II: Muži (UT) Ikona Ano
83. 343-19 HUBENÝ Matouš Příbram Muži (UT) Ikona Ano
84. 155-19 HÝNA Roman Chotýšany Muži (UT) Ikona Ano
85. R45-19 JANDA Jiří Soběslav Rozhodčí Ikona Ano
86. 377-19 JANDA Pavel Vnorovy Muži C Ikona Ano
87. 130-19 JANEČEK Radislav  Hrušovany nad Jev. Muži (UT) Ikona Ano
88. 169-19 JANEK František Poděbrady Muži (UT) Ikona Ano
89. 082-19 JANKOVSKÝ Miroslav Benešov Senioři Ikona Ano
90. 349-19 JANOUŠKOVCOVÁ Diana Tachov Muži (UT) Ikona Ano
91. 298-19 JANOUŠKOVEC Petr Tachov Muži (UT) Ikona Ano
92. 252-19 JAREŠ Ondřej Rožďalovice Muži (UT) Ikona Ano
93. 372-19 JEDLIČKA Peter Zeleneč pri Trnave Muži C Ikona Ano
94. 162-19 JELEŇ Ivan Praha Muži A Ikona Ano
95. 164-19 JELÍNEK Jiří Znojmo Veteráni Ikona Ano
96. 282-19 JÍLEK Vlastimil Praha Muži (UT) Ikona Ano
97. 022-19 JIRÁČEK Zdeněk Třeboň Senioři Ikona Ano
98. 052-19 KADANĚ Pavel Sušice Muži (UT) Ikona Ano
99. 075-19 KADLEC Miroslav Benešov Muži B Ikona Ano
100. D01-19 KAISER Vít Chlum u Třeboně Nezařazeno Ikona Ano
101. 316-19 KALÍK Miroslav Klobuky Muži C Ikona Ano
102. 085-19 KAPRÁLEK Michal Poříčí nad Sázavou Muži B Ikona Ano
103. 139-19 KAŠPAR Jiří Chlumec nad Cidlinou Muži B Ikona Ano
104. 175-19 KIRCHNER Milan Písek Muži B Ikona Ano
105. 263-19 KLESNIL Zdeněk st. Kostelec u Holešova Senioři Ikona Ano
106. 101-19 KLESNIL Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Muži A Ikona Ano
107. 360-19 KLOFÁČ Miroslav Tlumačov Muži C Ikona Ano
108. 167-19 KNAP Aleš Višňová Nezařazeno Ikona Ano
109. 299-19 KNÖTIG Leoš BRNO-Královo Pole Muži (UT) Ikona Ano
110. 339-19 KOCOUREK Ladislav Hluboká nad Vltavou Muži C Ikona Ano
111. 140-19 KOLOC Martin Mladá Boleslav Senioři Ikona Ano
112. 114-19 KOMÁREK Josef Horní dunajovice Muži A Ikona Ano
113. 134-19 KOPÁČEK Pavel Volyně Muži A Ikona Ano
114. 133-19 KOPÁČEK Radim Nihošovice Muži A Ikona Ano
115. R12-19 KOPÁČKOVÁ Pavlína Volyně Rozhodčí Ikona Ano
116. 238-19 KOŘÍNEK Jindřich Kroměříž Senioři Ikona Ano
117. 376-19 KOTEN Václav Osek Muži C Ikona Ano
118. 092-19 KOVÁČ Pavel Karolinka Muži (UT) Ikona Ano
119. 048-19 KOZÁK Radek Hustopeče Muži (UT) Ikona Ano
120. 073-19 KOŽENÝ Jan Měřín Muži C Ikona Ano
121. 072-19 KOŽENÝ Jan ml. Měřín Muži B Ikona Ano
122. 251-19 KRČMA Pavel Nezdenice Muži (UT) Ikona Ano
123. F05-19 KRYSZKIEWICZ HUBERT ZDUNY Senioři Ikona Ano
124. 034-19 KUBÍČEK Karel České Velenice Veteráni Ikona Ano
125. 278-19 KUČERA Josef Mirovice Veteráni Ikona Ano
126. 321-19 KURC Miroslav Benešov Muži C Ikona Ano
127. 080-19 KUREŠ Jan ml. Benešov Muži B Ikona Ano
128. 043-19 KYLIÁNEK Petr Orlík Muži A Ikona Ano
129. 026-19 LEIHS Gustav Plešnice Senioři Ikona Ano
130. 104-19 LENGYEL Ivan Rakovník Senioři Ikona Ano
131. 188-19 LENGYEL Jan Olešná Muži A Ikona Ano
132. 058-19 LENGYEL Jiří Olešná Senioři Ikona Ano
133. 287-19 LIPENSKÝ Petr Žamberk Senioři Ikona Ano
134. F02-19 LÍŠKA Jan Rozhanovce Senioři Ikona Ano
135. 038-19 LIŠKA Lukáš Praha 9 Muži C Ikona Ano
136. 355-19 LUKEŠ Zdeněk sázava Muži B Ikona Ano
137. 173-19 MÁCHA Karel Strančice Muži A Ikona Ano
138. 183-19 MACHAN Marek Brno Muži A Ikona Ano
139. 338-19 MACL Přemysl Trutnov Junioři Ikona Ano
140. 138-19 MACURA Leoš Hradec Králové Muži B Ikona Ano
141. 280-19 MALEČEK Jiří Český Brod Muži (UT) Ikona Ano
142. 328-19 MALÍNEK Radek Olomouc Muži (UT) Ikona Ano
143. 273-19 MALINSKÝ Zbyněk st. Křížlice Muži C Ikona Ano
144. 312-19 MAŇÁKOVÁ Martina Nosislav Ženy Ikona Ano
145. D03-19 MAREK Pavel Dětmarovice Nezařazeno Ikona Ano
146. 232-19 MATĚJÍK Miroslav Záhorovice Muži (UT) Ikona Ano
147. 044-19 MATĚJŮ Filip Svitávka Muži A Ikona Ano
148. 004-19 MATOUŠEK Václav Městec Králové Senioři Ikona Ano
149. 020-19 MATULKA Jan Písek Junioři Ikona Ano
150. 037-19 MEDEK Jiří Benešov u Prahy Muži A Ikona Ano
151. 115-19 MICHÁLEK Lubomír Měnín Muži A Ikona Ano
152. R49-19 MIKULANDOVÁ Hana Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
153. 068-19 MIKULKA Peter Skalica Muži A Ikona Ano
154. 352-19 MINICH Tomáš Staré Sedliště Muži C Ikona Ano
155. 033-19 MITÁŠ Jaroslav Komařice Veteráni Ikona Ano
156. 271-19 MOCEK Martin Nový Bydžov Muži C Ikona Ano
157. 136-19 MOCEK Michal Nový Bydžov Muži A Ikona Ano
158. 193-19 MORAVEC Jaroslav Solnice Muži (UT) Ikona Ano
159. 005-19 MRÁZEK Lubomír Mladá Vožice Muži C Ikona Ano
160. 239-19 MRHÁLEK Karel Kroměříž Nezařazeno Ikona Ano
161. 016-19 MŮČKA Michal Vnorovy Junioři Ikona Ano
162. 015-19 MŮČKA Igor Vnorovy Muži A Ikona Ano
163. 030-19 MUSIL Zdeněk Stařeč Muži A Ikona Ano
164. 231-19 NÁDRASKÝ Jaroslav Blížejov Muži (UT) Ikona Ano
165. 369-19 NAVARA Jaroslav Druztova Muži C Ikona Ano
166. 106-19 NAVRÁTIL Bedřich Český Krumlov Veteráni Ikona Ano
167. 305-19 NEČAS Václav Židlochovice Muži B Ikona Ano
168. 196-19 NĚMEC Tomáš Horažďovice Muži B Ikona Ano
169. 296-19 NĚMEČEK Josef Velké Hostěrádky Muži B Ikona Ano
170. R41-19 NEUMANN Jiří Vnorovy Rozhodčí Ikona Ano
171. 093-19 NEUVIRT Václav Praha 5 Mistři Ikona Ano
172. 107-19 NEVAŘIL František Vlašim Muži C Ikona Ano
173. 244-19 NEZNAJ František Svitavy Senioři Ikona Ano
174. 270-19 NOVÁČEK Petr Písek Muži (UT) Ikona Ano
175. 176-19 NOVÁK Josef Kolín Muži (UT) Ikona Ano
176. R01-19 NOVÁK Radek Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
177. 356-19 NOVÁK Libor České Budějovice Muži A Ikona Ano
178. R19-19 NOVÁK Libor Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
179. 390-19 NOVÁK Jakub Černá v Pošumaví Nezařazeno Ikona Ano
180. 388-19 NOVÁK Miroslav Jevany Muži (UT) Ikona Ano
181. R18-19 NOVÁKOVÁ Marie Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
182. R16-19 NOVÁKOVÁ Petra Český Krumlov Rozhodčí Ikona Ano
183. R02-19 NOVÁKOVÁ Lenka Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
184. 166-19 NOVOTNÝ Václav Chlumec nad Cidlinou Muži C Ikona Ano
185. 386-19 ONDRÝSKOVÁ Denisa Vnorovy Rozhodčí Ikona Ano
186. 103-19 OTÁHAL Milan Kobylí Veteráni Ikona Ano
187. 053-19 PACAL Antonín Stránecká Zhoř Muži B Ikona Ano
188. 071-19 PALEČEK Ladislav Vlasatice Senioři Ikona Ano
189. 086-19 PANGRÁC Jan Ondřejov Muži C Ikona Ano
190. 087-19 PANGRÁCOVÁ Barbora Ondřejov Ženy Ikona Ano
191. 364-19 PAROUBEK Jindřich České Budějovice Muži (UT) Ikona Ano
192. 172-19 PAUR Milan Slaný Senioři Ikona Ano
193. 229-19 PAVEL Josef Dobříš Muži (UT) Ikona Ano
194. D05-19 PEČENKA Vladimír Kostelní Hlavno Muži (UT) Ikona Ano
195. R56-19 PEČENKOVÁ Monika Sudovo Hlavno Rozhodčí Ikona Ano
196. 253-19 PEROUTKA Karel Lelekovice Muži (UT) Ikona Ano
197. 219-19 PETRÁŠEK Tomáš Vamberk Muži B Ikona Ano
198. 385-19 PETRUCHOVÁ Anna Vnorovy Rozhodčí Ikona Ano
199. 160-19 PETRŮJ Zdeněk Valašské Klobouky Senioři Ikona Ano
200. 368-19 PLAČEK Jiří Vrbová Lhota Muži (UT) Ikona Ano
201. F100-19 PLUCINSKI Marcin Katowice Muži A Ikona Ano
202. 211-19 PODZIMEK Jiří Velenice Nezařazeno Ikona Ano
203. 177-19 POHANKOVÁ Iva Oseček Muži (UT) Ikona Ano
204. 035-19 POKORNÝ Igor Hustopeče Muži B Ikona Ano
205. 272-19 POPELKA Stanislav Loděnice Muži B Ikona Ano
206. 067-19 POSKOČILOVÁ Libuše Kolinec Ženy Ikona Ano
207. 010-19 POSPÍŠIL Milan Lechotice Muži (UT) Ikona Ano
208. 095-19 POTŮČEK Jaroslav Benešov Muži B Ikona Ano
209. 128-19 POUPĚ Jaroslav Porici nad Sazavou Muži (UT) Ikona Ano
210. 137-19 PRAŽÁK Petr Nový Bydžov Muži B Ikona Ano
211. 014-19 PRAŽÁK František Nový Bydžov Veteráni Ikona Ano
212. 337-19 PROCHÁZKA Jan Jihlava Muži (UT) Ikona Ano
213. 329-19 PROCHÁZKA Jakub Jilemnice Muži C Ikona Ano
214. 029-19 PROKEŠ Vladimír Rudolfov Muži B Ikona Ano
215. 007-19 PROKOP Jiří Vlašim Muži B Ikona Ano
216. 186-19 PUČÁLKA Karel Budišov n.Budišovkou Muži (UT) Ikona Ano
217. 353-19 RADIČ Jan Premyslovice Muži (UT) Ikona Ano
218. 307-19 RATAJ Václav ml. Stod Muži C Ikona Ano
219. 006-19 RATAJ Václav Město Touškov Muži B Ikona Ano
220. R03-19 ŘEHÁKOVÁ Michaela Praha 9 - Kbely Rozhodčí Ikona Ano
221. 189-19 REISIG Martin Hlubočky Muži (UT) Ikona Ano
222. D04-19 ŘEZNÍČEK Vilém Libiš Senioři Ikona Ano
223. R25-19 ROLLEROVÁ Ivana Chomutov Rozhodčí Ikona Ano
224. 302-19 ROZUMEK Josef Napajedla Senioři Ikona Ano
225. 288-19 RUSEK Aleš Osová Bytíška Senioři Ikona Ano
226. 050-19 RYBÍN Milan Čachovice Muži A Ikona Ano
227. 383-19 RYBKA Petr Hradec nad Moravicí Muži (UT) Ikona Ano
228. 031-19 RYŠAVÝ Miroslav Majdalena Veteráni Ikona Ano
229. 076-19 SAHULA Vlastimil Benešov Muži C Ikona Ano
230. 017-19 SALAJ Zdeněk Napajedla Muži A Ikona Ano
231. 047-19 SALAJ Josef Napajedla Senioři Ikona Ano
232. 224-19 SAMEK Václav Dobruška Muži (UT) Ikona Ano
233. R31-19 ŠEBOVÁ Monika Neveklov Rozhodčí Ikona Ano
234. 292-19 SEIDLER Pavel Plzen Muži (UT) Ikona Ano
235. R30-19 SEJKORA Lukáš Lipov Rozhodčí Ikona Ano
236. F78-19 SEMANSKÝ Jaromir Skalica Senioři Ikona Ano
237. F103-19 SILLER Christian Kottingbrunn Muži (UT) Ikona Ano
238. 156-19 SILOVSKÝ Václav Račetice Muži C Ikona Ano
239. 187-19 ŠIMÁK Robert Bystřice Muži (UT) Ikona Ano
240. 354-19 ŠIMON Jaroslav Nové Veselí Muži C Ikona Ano
241. 297-19 ŠINDELÁŘ Antonín p .Velké Přílepy Muži (UT) Ikona Ano
242. 304-19 SKÁCEL Ivo Přítluky Muži C Ikona Ano
243. 281-19 SKALA Richard Český Brod Muži (UT) Ikona Ano
244. 025-19 ŠKANTA Marek Velhartice Muži A Ikona Ano
245. F82-19 ŠKRIPEK Vladimír ml. Oščadnica Muži A Ikona Ano
246. F83-19 ŠKRIPEK Vladimír st. Oščadnica Muži A Ikona Ano
247. R46-19 SLAVÍČKOVÁ Miroslava Třebíz Rozhodčí Ikona Ano
248. 145-19 ŠLECHTA Martin Jaroměřice nad Rokyt Muži A Ikona Ano
249. F81-19 ŠMELKO Viktor Košice Muži C Ikona Ano
250. 132-19 SMETANA Zdeněk ml. Mladá Vožice Muži (UT) Ikona Ano
251. 131-19 SMETANA Zdeněk  Mladá Vožice Senioři Ikona Ano
252. F96-19 ŠMIDA Miroslav Kopčany Muži A Ikona Ano
253. 063-19 SMUTNÝ Jaroslav Záhornice Senioři Ikona Ano
254. 334-19 SOBOTKA Libor ŽĎÁR nad Sázavou Muži B Ikona Ano
255. 247-19 SOCHOR Jiří Strážnice Muži B Ikona Ano
256. 036-19 SOKOLA Bronislav Napajedla Muži B Ikona Ano
257. 056-19 ŠPAČEK Pavel Vlasatice Muži A Ikona Ano
258. 069-19 ŠPAČEK Pavel ml. Vlasatice Junioři Ikona Ano
259. 120-19 SPANILÝ Ivo Mříčná Muži C Ikona Ano
260. 284-19 ŠPLÍCHAL Miroslav Vitice Muži (UT) Ikona Ano
261. 151-19 ŠROM Petr Opatovice n/Labem Muži A Ikona Ano
262. 102-19 STANĚK Tomáš Stará Bělá Muži A Ikona Ano
263. 218-19 STANĚK Tomáš Senohraby Muži C Ikona Ano
264. 098-19 STANĚK Jan Praha 10 Senioři Ikona Ano
265. 126-19 STANĚK Karel Ostrava Stará Bělá Muži A Ikona Ano
266. 119-19 STANISLAV Tomáš Vnorovy Muži A Ikona Ano
267. 309-19 STANKE Petr Baška Muži C Ikona Ano
268. 245-19 STAŇKOVÁ Eva Ostrava Ženy Ikona Ano
269. 212-19 STAREC Jaroslav Lidice Muži C Ikona Ano
270. R04-19 ŠŤASTNÁ Pavla Měnín Rozhodčí Ikona Ano
271. 021-19 STEINER Jan Orlík nad Vltavou Muži A Ikona Ano
272. 041-19 STEJSKAL Petr Benešov Muži C Ikona Ano
273. 078-19 STEJSKAL Martin Petroupim Nezařazeno Ikona Ano
274. 295-19 STEJSKALOVÁ Zuzana Kozmice u Benešova Ženy Ikona Ano
275. 170-19 STEKLÝ Zdeněk Městec Králové Muži C Ikona Ano
276. 230-19 ŠTEMBERA Jiří Příbram Muži (UT) Ikona Ano
277. 023-19 ŠTENGL Jiří Dnešice Muži A Ikona Ano
278. R05-19 ŠTENGLOVÁ Kateřina Starý Plzenec Rozhodčí Ikona Ano
279. 024-19 ŠTENGLOVÁ Michaela Dnešice Ženy Ikona Ano
280. 154-19 ŠTÍCHA Lubomír Praha Muži A Ikona Ano
281. 379-19 STRAPEK Karel Tachov Muži (UT) Ikona Ano
282. 054-19 STREIT Vlastislav Miroslav Veteráni Ikona Ano
283. 027-19 SUDA Ladislav Město Touškov Muži B Ikona Ano
284. R29-19 ŠUPKA Radek Benešov Rozhodčí Ikona Ano
285. 254-19 ŠUSTEK Matěj Ostrava Nová Bělá Muži B Ikona Ano
286. 358-19 ŠVÁBEK Jaroslav Tachov Muži (UT) Ikona Ano
287. 200-19 TESAŘ Miroslav Hať Muži (UT) Ikona Ano
288. 371-19 TOMÁŠEK Jaroslav Rozvadov Muži (UT) Ikona Ano
289. 375-19 TUREČEK Jiří Horní Maršov Muži C Ikona Ano
290. 314-19 TUREČEK Václav Kaplice Senioři Ikona Ano
291. 116-19 UHER Jaromír Lanžhot Senioři Ikona Ano
292. 077-19 URBAN Martin Benešov Muži B Ikona Ano
293. 008-19 VADLEJCH Josef Strakonice IV Senioři Ikona Ano
294. 300-19 VALA Jiří Bystřice nad P. Muži (UT) Ikona Ano
295. R50-19 VAMBERSKÁ Pavla Chrást Rozhodčí Ikona Ano
296. 108-19 VAŇÁČ Václav ml. Písek Muži (UT) Ikona Ano
297. 213-19 VAŇÁČ Václav Písek Senioři Ikona Ano
298. 147-19 VANĚK Roman Orlické Zahoří Muži A Ikona Ano
299. 357-19 VANĚK Matěj Orlické Záhoří Muži C Ikona Ano
300. 040-19 VAŇHARA Oldřich Fryšták Muži (UT) Ikona Ano
301. 392-19 VAVERKA Miroslav Prostějov Muži (UT) Ikona Ano
302. 370-19 VÁVRA Josef Humpolec Muži (UT) Ikona Ano
303. 111-19 VÁVRA Karel Mirošovice u Prahy Muži (UT) Ikona Ano
304. 042-19 VEIS Jiří Praha 7 Senioři Ikona Ano
305. 373-19 VEJR Zbyněk Podoliby Muži C Ikona Ano
306. R26-19 VESELKA Tomáš Rumburk Rozhodčí Ikona Ano
307. 124-19 VEVERKA Václav Toužim Muži (UT) Ikona Ano
308. F74-19 VILFAN Marko IG Senioři Ikona Ano
309. 294-19 VÍTEK Vítězslav Nová Ves Muži (UT) Ikona Ano
310. 236-19 VONDRÁČEK Aleš Praha 3 Muži (UT) Ikona Ano
311. F104-19 VONDRÁK Vladimír Nitra Muži C Ikona Ano
312. 208-19 VOŠICKÁ Eva Černovice Muži (UT) Ikona Ano
313. 209-19 VOŠICKÝ Jaroslav Praha 10 Muži (UT) Ikona Ano
314. 001-19 VRANÁK Martin Mělník Muži B Ikona Ano
315. 089-19 VRŇÁK Libor Olbramovice Muži C Ikona Ano
316. 214-19 VRŇÁK Miroslav Václavice Nezařazeno Ikona Ano
317. 366-19 VŠETULA Miroslav Hrusice Muži C Ikona Ano
318. 391-19 VYSOKOMÝTSKÝ Jan Český Krumlov Muži C Ikona Ano
319. 094-19 WEISS Josef Vlašim Senioři Ikona Ano
320. F79-19 WIEME Stefaan Sleidinge Muži B Ikona Ano
321. 301-19 ZABYSTRZAN Lubomír Frýdek Místek Muži (UT) Ikona Ano
322. 325-19 ZÁLEŠÁK Jiří Dvorce Muži (UT) Ikona Ano
323. 389-19 ZÁTKA Jaroslav Veliká Ves Muži (UT) Ikona Ano
324. 013-19 ZÁZVORKA Pavel ml. Vrchlabí Muži A Ikona Ano
325. 012-19 ZÁZVORKA Pavel Vrchlabí Senioři Ikona Ano
326. 330-19 ZBOŘIL Rudolf Praha 10 Muži C Ikona Ano
327. 064-19 ZBORNÍK Karel Chlumec nad Cidlinou Muži C Ikona Ano
328. 347-19 ZELINA Aleš Zlín Muži A Ikona Ano
329. R17-19 ZRŮST Vlastimil Holice Rozhodčí Ikona Ano

 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.