Seznam členů se zaplaceným příspěvkem

Členské příspěvky pro rok 2017 ve výši 700,- Kč /střelec nebo 300 Kč /rozhodčí (již včetně manipulačního poplatku 100 Kč od 1.dubna, do konce března bylo 600/200)  je možné platit hotově u pokladníka a pověřených osob viz memorandum a také převodem na účet, 
v případě sekce LP,CS a LK na č.ú.: 271205892/0300  (IBAN CZ64 0300 0000 0002 7120 5892, BIC (SWIFT) CEKOCZPP)
v případě sekce UT na č.ú.: 271206211/0300  (IBAN CZ84 0300 0000 0002 7120 6211, BIC (SWIFT) CEKOCZPP)
Vyberte Vámi preferovanou sekci. Členem ASAT jste v obou případech pro všechny disciplíny. Do zprávy pro příjemce uvádějte příjmení, jméno, datum narození a mailem o platbě informujte pokladníka ASAT (pokladnik@asat.cz). Noví členové musí mít schválenou přihlášku pověřenou osobou a sami se zaregistrovat na stránkách asat.cz, pokud již nejsou registrováni!
Registrací na www.asat.cz nebo vyplněním přihlášky členové souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů podle zákona č.101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Výběr členů:      Počet členů je 364           Řazení:     
Poř.č. Č. číslo Jméno Bydliště Kategorie Příspěvek 2017
1. F91-17 ACHATZ Maria Grafling Ženy Ikona Ano
2. 204-17 ARDELÁN Michal Hradec Králové Senioři Ikona Ano
3. 255-17 BAREŠ Jiří Žiželice n/C Senioři C Ikona Ano
4. 256-17 BARTÁK Vladislav Prachatice Senioři C Ikona Ano
5. 202-17 BÍGL Luboš Bakov nad Jizerou Veteráni Ikona Ano
6. R32-17 BLÁHA Milan st. Písek Rozhodčí Ikona Ano
7. R33-17 BLÁHA Milan ml. Písek Rozhodčí Ikona Ano
8. 275-17 BORÁK Ondřej Vsetín Senioři A Ikona Ano
9. F39-17 BORNHAUPT Jürgen Cham Veteráni Ikona Ano
10. 269-17 BOŘUTA Martin Podkopná lhota Senioři Ikona Ano
11. 065-17 BOUDA Josef Hlohovčice Superveteráni Ikona Ano
12. F24-17 BOUR Susanne Neuburg Ženy Ikona Ano
13. F23-17 BOUR Peter Neuburg Veteráni Ikona Ano
14. 018-17 BROUČEK Ladislav Vysoké Chvojno Superveteráni Ikona Ano
15. 002-17 BUKSA Jan Kroměříž Veteráni Ikona Ano
16. 191-17 BULÍK Pavel Dolní Kralovice Senioři Ikona Ano
17. R42-17 BULÍK Antonín Dolní Kralovice Rozhodčí Ikona Ano
18. F07-17 BUNIOWSKA Katarzyna Zduny Ženy Ikona Ano
19. F90-17 CARSTEN Albrecht Lütjensee Senioři C Ikona Ano
20. 055-17 ČECH Pavel Tišice Senioři B Ikona Ano
21. 249-17 ČERMÁK Josef Příbram IV Superveteráni Ikona Ano
22. 221-17 ČERNOŠEK Milan Březina Senioři A Ikona Ano
23. 171-17 ČERVENKA Jaroslav Orlík nad Vltavou Veteráni Ikona Ano
24. 222-17 ČERVENKA Zbyněk Orlík nad Vltavou Senioři B Ikona Ano
25. 150-17 CHALUPA Ivan Hradec Králové Senioři C Ikona Ano
26. 135-17 CHRUDIMSKÝ Petr Chlumec nad cidlinou Senioři B Ikona Ano
27. 194-17 CIGÁN Jindřich Hať Superveteráni Ikona Ano
28. 003-17 ČINČERA Přemysl Nové Město n. Metují Senioři A Ikona Ano
29. 084-17 CÍSAŘ Luděk Chocerady Veteráni Ikona Ano
30. R23-17 CÍSAŘOVÁ Jarmila Chocerady Rozhodčí Ikona Ano
31. 062-17 DIVIŠEK Tomáš ml. Chlumec nad Cidlinou Junioři Ikona Ano
32. 061-17 DIVIŠEK Tomáš Chlumec nad Cidlinou Senioři C Ikona Ano
33. 153-17 DIVIŠEK Martin ml. Chlumec n. C. Junioři Ikona Ano
34. 113-17 DIVIŠEK Martin Chlumec n. C. Senioři A Ikona Ano
35. 246-17 DOČKAL Jiří Kroměříž Senioři B Ikona Ano
36. 142-17 DOLANSKÝ Jan Mladá Boleslav Senioři C Ikona Ano
37. 277-17 DOLNÍČEK Bohuslav Tvořihráz Nezařazeno Ikona Ano
38. F80-17 DZIAK Martin Košice Superveteráni Ikona Ano
39. 066-17 ELŠLÉGR Josef Všenice 26 Superveteráni Ikona Ano
40. F86-17 ESCH Stephan Hitzhofen Nezařazeno Ikona Ano
41. F58-17 ESCHENWECKER Anton Regensburg Senioři A Ikona Ano
42. F33-17 FÄRBER Walter Wald Veteráni Ikona Ano
43. 039-17 FIDLER René Roudnice nad Labem Senioři C Ikona Ano
44. 210-17 FILIPPI Marcel MLADE BUKY Senioři C Ikona Ano
45. 152-17 FOJT Martin Rychnov nad Kněžnou Senioři A Ikona Ano
46. 237-17 GACH Jiří Otrokovice Senioři Ikona Ano
47. F10-17 GMEINER Ludwig Pfaffenhofen Superveteráni Ikona Ano
48. 163-17 GREGOR Aleš Brno Senioři C Ikona Ano
49. F49-17 HAGEL Nikolaus Geisenfeld Senioři B Ikona Ano
50. F35-17 HAHN Michael Frankenberg Senioři C Ikona Ano
51. R43-17 HÁJEK Miloslav Dobříš Rozhodčí Ikona Ano
52. D02-17 HALOUZKA Benedikt Měnín Senioři A Ikona Ano
53. R15-17 HALOUZKA Lukáš Rajhrad Rozhodčí Ikona Ano
54. 259-17 HANÍK Michal Březnice Nezařazeno Ikona Ano
55. 285-17 HARTOŠ Jan Opava Veteráni Ikona Ano
56. R28-17 HAVLOVÁ Naďa Ostředek Rozhodčí Ikona Ano
57. R09-17 HAVRDA Tomáš Klatovy Rozhodčí Ikona Ano
58. R08-17 HAVRDA Vladimír Klatovy Rozhodčí Ikona Ano
59. 011-17 HEDVIK Jaromír Benešov Senioři C Ikona Ano
60. F50-17 HEINZE Tobias Altenberg Senioři C Ikona Ano
61. 123-17 HEJL Frantisek Sepekov Senioři Ikona Ano
62. 168-17 HEREL Tomáš Český Brod Senioři B Ikona Ano
63. 215-17 HEREL Hubert Praha Junioři Ikona Ano
64. 293-17 HERODES Milan Jinačovice Senioři Ikona Ano
65. F46-17 HERTL Igor Skalica Senioři A Ikona Ano
66. F45-17 HERTL Rastislav Skalica Senioři B Ikona Ano
67. 206-17 HERZÁN Václav Opočno Senioři A Ikona Ano
68. 161-17 HILDPRANDT Jan Dobřichovice Veteráni Ikona Ano
69. 248-17 HILŠER Ivo Archlebov Senioři C Ikona Ano
70. 079-17 HLAVÁČEK Václav Kamenice Senioři B Ikona Ano
71. 097-17 HLUŠIČKA Martin Benátky nad Jizerou Senioři A Ikona Ano
72. 243-17 HNILIČKA Milan Brno Superveteráni Ikona Ano
73. 121-17 HOFMAN Josef Všestary Superveteráni Ikona Ano
74. F04-17 HOĽAN Andrej Rozhanovce Senioři C Ikona Ano
75. F31-17 HOLLENSTEIN Erich Walzenhausen Veteráni Ikona Ano
76. 180-17 HONDL František Hostouň Senioři A Ikona Ano
77. 096-17 HONZ Petr Praha 9 Senioři A Ikona Ano
78. 199-17 HORÁK František Dušejov Senioři C Ikona Ano
79. 192-17 HORNÍČEK Dominik Dobruška Nezařazeno Ikona Ano
80. F44-17 HORVÁTH Norbert Lučenec Senioři B Ikona Ano
81. 057-17 HOSNEDL Pavel Kolinec Senioři B Ikona Ano
82. 019-17 HŘEBEC Jan st. Přeštice Senioři A Ikona Ano
83. F03-17 HREHOR Jaroslav Rozhanovce Senioři C Ikona Ano
84. 088-17 HROUDA Jaroslav Čerčany Superveteráni Ikona Ano
85. 028-17 HRUŠKA Pavel Blatnice pod Sv. Ant Veteráni Ikona Ano
86. 283-17 HUBENÝ Jan Příbram II: Senioři Ikona Ano
87. 155-17 HÝNA Roman Benešov Senioři C Ikona Ano
88. R45-17 JANDA Jiří Soběslav Rozhodčí Ikona Ano
89. 130-17 JANEČEK Radislav  Hrušovany nad Jev. Senioři Ikona Ano
90. 169-17 JANEK František Poděbrady Veteráni Ikona Ano
91. 082-17 JANKOVSKÝ Miroslav Benešov Senioři A Ikona Ano
92. 298-17 JANOUŠKOVEC Petr Tachov Nezařazeno Ikona Ano
93. 185-17 JANTAČ Miloš Benešov Senioři C Ikona Ano
94. 252-17 JAREŠ Ondřej Rožďalovice Senioři Ikona Ano
95. 162-17 JELEŇ Ivan Praha Senioři B Ikona Ano
96. 164-17 JELÍNEK Jiří Znojmo Veteráni Ikona Ano
97. 282-17 JÍLEK Vlastimil Praha Senioři Ikona Ano
98. 291-17 JINDRA Michal Nové Město n. M. Senioři Ikona Ano
99. 274-17 JINDŘIŠEK Pavel Jilemnice Nezařazeno Ikona Ano
100. 022-17 JIRÁČEK Zdeněk Třeboň Veteráni Ikona Ano
101. R34-17 JONÁŠ Bedřich Písek Rozhodčí Ikona Ano
102. F42-17 JUNG Johannes Gilching Senioři A Ikona Ano
103. 052-17 KADANĚ Pavel Sušice Senioři Ikona Ano
104. 075-17 KADLEC Miroslav Benešov Senioři B Ikona Ano
105. D01-17 KAISER Vít Chlum u Třeboně Senioři Ikona Ano
106. F56-17 KAMPA Peter Sindelfingen Superveteráni Ikona Ano
107. R11-17 KANTA Vladimír st. Plánice Rozhodčí Ikona Ano
108. R10-17 KANTA Vladimír ml. Plánice Rozhodčí Ikona Ano
109. 085-17 KAPRÁLEK Michal Poříčí nad Sázavou Senioři A Ikona Ano
110. 139-17 KAŠPAR Jiří Chlumec nad Cidlinou Senioři B Ikona Ano
111. R35-17 KINKOR Lukáš Písek Rozhodčí Ikona Ano
112. 175-17 KIRCHNER Milan Písek Senioři B Ikona Ano
113. F69-17 KISTMACHER Joachim Leisnig Veteráni Ikona Ano
114. 101-17 KLESNIL Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Senioři B Ikona Ano
115. 263-17 KLESNIL Zdeněk st. Kostelec u Holešova Senioři C Ikona Ano
116. 045-17 KLÍMA Leoš Hamry nad Sázavou Senioři B Ikona Ano
117. 167-17 KNAP Aleš Višňová Nezařazeno Ikona Ano
118. R07-17 KOHOUT Rudolf Plánice Rozhodčí Ikona Ano
119. R06-17 KOHOUT Zdeněk Plánice Rozhodčí Ikona Ano
120. 140-17 KOLOC Martin Mladá Boleslav Veteráni Ikona Ano
121. 114-17 KOMÁREK Josef Horní dunajovice Senioři A Ikona Ano
122. 134-17 KOPÁČEK Pavel Volyně Senioři A Ikona Ano
123. R12-17 KOPÁČKOVÁ Pavlína Volyně Rozhodčí Ikona Ano
124. R47-17 KOPČIL Matěj Praha 2 Rozhodčí Ikona Ano
125. 195-17 KORÁL Petr Sušice Senioři C Ikona Ano
126. 238-17 KOŘÍNEK Jindřich Kroměříž Veteráni Ikona Ano
127. 264-17 KOSEK Vladimír Nekoř Nezařazeno Ikona Ano
128. 223-17 KOTRC Karel Stožec Veteráni Ikona Ano
129. 092-17 KOVÁČ Pavel Karolinka Senioři Ikona Ano
130. 048-17 KOZÁK Radek Hustopeče Senioři Ikona Ano
131. 073-17 KOŽENÝ Jan Měřín Senioři C Ikona Ano
132. 072-17 KOŽENÝ Jan ml. Měřín Senioři B Ikona Ano
133. F89-17 KRASS Oliver Lipsko Nezařazeno Ikona Ano
134. 279-17 KRÁTKÝ Petr Borotice Nezařazeno Ikona Ano
135. 032-17 KRAUS Josef Lomnice nad Popelkou Nezařazeno Ikona Ano
136. 251-17 KRČMA Pavel Nezdenice Senioři Ikona Ano
137. 286-17 KREJČA Vladimír Batelov Veteráni Ikona Ano
138. 290-17 KROFT Michal Praha 4 Senioři Ikona Ano
139. F05-17 KRYSZKIEWICZ Hubert ZDUNY Veteráni Ikona Ano
140. 034-17 KUBÍČEK Karel České Velenice Superveteráni Ikona Ano
141. 278-17 KUČERA Josef Mirovice Veteráni Ikona Ano
142. F93-17 KUEN Phillip Burtenbach Nezařazeno Ikona Ano
143. F92-17 KÜHNE Uwe Gärtinger Veteráni Ikona Ano
144. 080-17 KUREŠ Jan ml. Benešov Senioři C Ikona Ano
145. 118-17 KUTA Petr Březnice Senioři C Ikona Ano
146. 260-17 KUZIO Josef Praha Senioři C Ikona Ano
147. F38-17 KWIATKOWSKI Roland Bad Häring Senioři C Ikona Ano
148. 043-17 KYLIÁNEK Petr Orlík Senioři A Ikona Ano
149. 059-17 KÝVAL Karel Votice Senioři C Ikona Ano
150. F37-17 LANER Andrea Bad Häring Ženy Ikona Ano
151. F95-17 LANGHANS Martin Balzhausen Nezařazeno Ikona Ano
152. R13-17 LEHOCKY Ladislav Přeštice Rozhodčí Ikona Ano
153. 026-17 LEIHS Gustav Plešnice Veteráni Ikona Ano
154. 188-17 LENGYEL Jan Olešná Senioři B Ikona Ano
155. 104-17 LENGYEL Ivan Rakovník Veteráni Ikona Ano
156. 058-17 LENGYEL Jiří Olešná Veteráni Ikona Ano
157. 287-17 LIPENSKÝ Petr Žamberk Nezařazeno Ikona Ano
158. F48-17 LIPPERT Johannes Schwarzenbruck Veteráni Ikona Ano
159. F02-17 LÍŠKA Jan Rozhanovce Veteráni Ikona Ano
160. 038-17 LIŠKA Lukáš Praha 9 Senioři C Ikona Ano
161. 267-17 LOJDA Josef Poděbrady Senioři Ikona Ano
162. R44-17 MACH Eduard Chocerady Senioři C Ikona Ano
163. 173-17 MÁCHA Karel Strančice Senioři B Ikona Ano
164. 138-17 MACURA Leoš Hradec Králové Senioři C Ikona Ano
165. 159-17 MAHEL Jindřich Žďár nad Sázavou Senioři C Ikona Ano
166. 280-17 MALEČEK Jiří Český Brod Veteráni Ikona Ano
167. 273-17 MALINSKÝ Zbyněk st. Křížlice Nezařazeno Ikona Ano
168. 149-17 MALINSKÝ Zbyněk ml. Křížlice Junioři Ikona Ano
169. D03-17 MAREK Pavel Dětmarovice Senioři Ikona Ano
170. 232-17 MATĚJÍK Miroslav Záhorovice Veteráni Ikona Ano
171. 044-17 MATĚJŮ Filip Svitávka Senioři A Ikona Ano
172. 004-17 MATOUŠEK Václav Městec Králové Veteráni Ikona Ano
173. 020-17 MATULKA Jan Písek Junioři Ikona Ano
174. 037-17 MEDEK Jiří Benešov u Prahy Senioři B Ikona Ano
175. 115-17 MICHÁLEK Lubomír Měnín Senioři A Ikona Ano
176. F87-17 MIDDELMANN Kai Walting Nezařazeno Ikona Ano
177. 060-17 MIEGL Josef Benešov Senioři C Ikona Ano
178. 068-17 MIKULKA Peter Skalica Senioři B Ikona Ano
179. 289-17 MIŠUN Petr Pičín Senioři Ikona Ano
180. 033-17 MITÁŠ Jaroslav Komařice Superveteráni Ikona Ano
181. 271-17 MOCEK Martin Nový Bydžov Senioři C Ikona Ano
182. 136-17 MOCEK Michal Nový Bydžov Senioři B Ikona Ano
183. 193-17 MORAVEC Jaroslav Solnice Superveteráni Ikona Ano
184. F77-17 MOSER Siegfried Hartha Superveteráni Ikona Ano
185. 005-17 MRÁZEK Lubomír Mladá Vožice Senioři B Ikona Ano
186. 015-17 MŮČKA Igor Vnorovy Senioři A Ikona Ano
187. 016-17 MŮČKA Michal Vnorovy Junioři Ikona Ano
188. R40-17 MŮČKOVÁ Alžběta Vnorovy Rozhodčí Ikona Ano
189. 030-17 MUSIL Zdeněk Stařeč Senioři A Ikona Ano
190. 231-17 NÁDRASKÝ Jaroslav Blížejov Veteráni Ikona Ano
191. 106-17 NAVRÁTIL Bedřich Český Krumlov Veteráni Ikona Ano
192. 196-17 NĚMEC Tomáš Horažďovice Senioři B Ikona Ano
193. 201-17 NĚMEC Vít Praha Senioři C Ikona Ano
194. 296-17 NĚMEČEK Josef Velké Hostěrádky Nezařazeno Ikona Ano
195. F36-17 NESTLER Christoph Korneuburg Veteráni Ikona Ano
196. R41-17 NEUMANN Jiří Vnorovy Rozhodčí Ikona Ano
197. 093-17 NEUVIRT Václav Praha 5 Superveteráni Ikona Ano
198. 107-17 NEVAŘIL František Vlašim Senioři C Ikona Ano
199. F84-17 NEY Jürco Borna Senioři C Ikona Ano
200. 244-17 NEZNAJ František Svitavy Senioři C Ikona Ano
201. 051-17 NOSEK Tomáš Měšice Senioři B Ikona Ano
202. 270-17 NOVÁČEK Petr Písek Senioři Ikona Ano
203. 276-17 NOVÁK Zdeněk Pouzdřany Senioři C Ikona Ano
204. R19-17 NOVÁK Libor Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
205. 176-17 NOVÁK Josef Kolín Senioři A Ikona Ano
206. R01-17 NOVÁK Radek Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
207. 144-17 NOVÁK Jaromír Grešlové Mýto Nezařazeno Ikona Ano
208. R20-17 NOVÁKOVÁ Kateřina Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
209. R02-17 NOVÁKOVÁ Lenka Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
210. R16-17 NOVÁKOVÁ Petra Český Krumlov Rozhodčí Ikona Ano
211. R18-17 NOVÁKOVÁ Marie Přestavlky u Čerčan Rozhodčí Ikona Ano
212. 166-17 NOVOTNÝ Václav Chlumec nad Cidlinou Senioři B Ikona Ano
213. 103-17 OTÁHAL Milan Kobylí Superveteráni Ikona Ano
214. 053-17 PACAL Antonín Stránecká Zhoř Senioři B Ikona Ano
215. 071-17 PALEČEK Ladislav Vlasatice Senioři B Ikona Ano
216. 086-17 PANGRÁC Jan Ondřejov Senioři C Ikona Ano
217. 087-17 PANGRÁCOVÁ Barbora Ondřejov Ženy Ikona Ano
218. 172-17 PAUR Milan Slaný Veteráni Ikona Ano
219. 229-17 PAVEL Josef Dobříš Superveteráni Ikona Ano
220. D05-17 PEČENKA Vladimír Kostelní Hlavno Senioři Ikona Ano
221. 253-17 PEROUTKA Karel Lelekovice Veteráni Ikona Ano
222. 219-17 PETRÁŠEK Tomáš Vamberk Senioři B Ikona Ano
223. 160-17 PETRŮJ Zdeněk Valašské Klobouky Veteráni Ikona Ano
224. R36-17 PÍTRA Václav Písek Rozhodčí Ikona Ano
225. 182-17 PLACHÝ Václav Blovice Superveteráni Ikona Ano
226. 177-17 POHANKOVÁ Iva Oseček Ženy Ikona Ano
227. 122-17 POKORNÝ Bohuslav Pacov Veteráni Ikona Ano
228. 035-17 POKORNÝ Igor Hustopeče Senioři A Ikona Ano
229. 272-17 POPELKA Stanislav Loděnice Senioři B Ikona Ano
230. 067-17 POSKOČILOVÁ Libuše Kolinec Ženy Ikona Ano
231. 095-17 POTŮČEK Jaroslav Benešov Senioři B Ikona Ano
232. 128-17 POUPĚ Jaroslav Porici nad Sazavou Senioři C Ikona Ano
233. 129-17 POUPĚ Tomáš Poříčí nad Sázavou Junioři Ikona Ano
234. 014-17 PRAŽÁK František Nový Bydžov Veteráni Ikona Ano
235. 240-17 PRAŽÁK Jan 50401 Senioři C Ikona Ano
236. 137-17 PRAŽÁK Petr Nový Bydžov Senioři B Ikona Ano
237. F63-17 PREYER Leopold Austria Senioři A Ikona Ano
238. 029-17 PROKEŠ Vladimír Rudolfov Senioři B Ikona Ano
239. 007-17 PROKOP Jiří Vlašim Senioři C Ikona Ano
240. 186-17 PUČÁLKA Karel Budišov n.Budišovkou Senioři A Ikona Ano
241. 006-17 RATAJ Václav Město Touškov Senioři B Ikona Ano
242. R03-17 ŘEHÁKOVÁ Michaela Praha 9 - Kbely Rozhodčí Ikona Ano
243. F71-17 REINWARDT Rolf Leisnig Veteráni Ikona Ano
244. 189-17 REISIG Martin Hlubočky Nezařazeno Ikona Ano
245. D04-17 ŘEZNÍČEK Vilém Libiš Veteráni Ikona Ano
246. 225-17 ŘÍHA Tomáš Červený Újezd Senioři Ikona Ano
247. R25-17 ROLLEROVÁ Ivana Chomutov Rozhodčí Ikona Ano
248. 288-17 RUSEK Aleš Osová Bytíška Nezařazeno Ikona Ano
249. R14-17 RUTH Aleš Přeštice Rozhodčí Ikona Ano
250. 050-17 RYBÍN Milan Čachovice Senioři A Ikona Ano
251. 258-17 RYKR Eduard Dobřenice Nezařazeno Ikona Ano
252. 257-17 RYKR Eduard ml. Dobřenice Nezařazeno Ikona Ano
253. 250-17 RYNEKR Jiří Praha 8 Libeň Senioři Ikona Ano
254. 031-17 RYŠAVÝ Miroslav Majdalena Veteráni Ikona Ano
255. 076-17 SAHULA Vlastimil Benešov Senioři C Ikona Ano
256. 047-17 SALAJ Josef Napajedla Senioři A Ikona Ano
257. 017-17 SALAJ Zdeněk Napajedla Senioři B Ikona Ano
258. 268-17 ŠÁLEK Jan Kdousov Nezařazeno Ikona Ano
259. 224-17 SAMEK Václav Dobruška Nezařazeno Ikona Ano
260. F26-17 SCHAELCHLI Andreas Adlikon Veteráni Ikona Ano
261. F94-17 SCHEEL Christian Burtenbach Veteráni Ikona Ano
262. F55-17 SCHEIBLE Martin Uhingen Veteráni Ikona Ano
263. F13-17 SCHILLING Hermann Renquishausen Veteráni Ikona Ano
264. F27-17 SCHNEIDER Johann Kiemertshofen Veteráni Ikona Ano
265. F72-17 SCHOENKE Ralf Kitzscher Veteráni Ikona Ano
266. F14-17 SCHWEIZER Florian Peiting Senioři A Ikona Ano
267. F09-17 SCHWERDT Tobias München Senioři C Ikona Ano
268. R31-17 ŠEBOVÁ Monika Neveklov Rozhodčí Ikona Ano
269. 074-17 SEDLÁK Martin Velké Popovice Senioři C Ikona Ano
270. 292-17 SEIDLER Pavel Plzen Senioři Ikona Ano
271. R39-17 ŠEJNA Libor Čížová Rozhodčí Ikona Ano
272. 156-17 SILOVSKÝ Václav Račetice Senioři C Ikona Ano
273. 187-17 ŠIMÁK Robert Bystřice Senioři Ikona Ano
274. 297-17 ŠINDELÁŘ Antonín p .Velké Přílepy Senioři Ikona Ano
275. 261-17 ŠINDELÁŘ Milan Blovice Nezařazeno Ikona Ano
276. 281-17 SKALA Richard Český Brod Veteráni Ikona Ano
277. 025-17 ŠKANTA Marek Velhartice Senioři A Ikona Ano
278. F82-17 ŠKRIPEK Vladimír ml. Oščadnica Senioři C Ikona Ano
279. F83-17 ŠKRIPEK Vladimír st. Oščadnica Senioři B Ikona Ano
280. R46-17 SLAVÍČKOVÁ Miroslava Třebíz Rozhodčí Ikona Ano
281. 145-17 ŠLECHTA Martin Jaroměřice nad Rokyt Senioři A Ikona Ano
282. F81-17 ŠMELKO Viktor Košice Senioři C Ikona Ano
283. 131-17 SMETANA Zdeněk  Mladá Vožice Senioři Ikona Ano
284. 132-17 SMETANA Zdeněk ml. Mladá Vožice Nezařazeno Ikona Ano
285. F96-17 ŠMIDA Miroslav Kopčany Nezařazeno Ikona Ano
286. R37-17 SMOLA Martin Písek Rozhodčí Ikona Ano
287. 105-17 SMUTKA Radomír Bobrová Veteráni Ikona Ano
288. 063-17 SMUTNÝ Jaroslav Záhornice Veteráni Ikona Ano
289. 247-17 SOCHOR Jiří Strážnice Senioři C Ikona Ano
290. R48-17 SOCHŮREK Martin Mělník Rozhodčí Ikona Ano
291. 036-17 SOKOLA Bronislav Napajedla Senioři B Ikona Ano
292. 069-17 ŠPAČEK Pavel ml. Vlasatice Junioři Ikona Ano
293. 056-17 ŠPAČEK Pavel Vlasatice Senioři A Ikona Ano
294. 120-17 SPANILÝ Ivo Mříčná Senioři A Ikona Ano
295. F30-17 SPITZKA Heinz Oberasbach Superveteráni Ikona Ano
296. 284-17 ŠPLÍCHAL Miroslav Vitice Superveteráni Ikona Ano
297. R38-17 SRCH Petr Albrechtice n. V. Rozhodčí Ikona Ano
298. 151-17 ŠROM Petr Opatovice n/Labem Senioři A Ikona Ano
299. 098-17 STANĚK Jan Praha 10 Veteráni Ikona Ano
300. 126-17 STANĚK Karel Ostrava Stará Bělá Senioři A Ikona Ano
301. 102-17 STANĚK Tomáš Stará Bělá Senioři A Ikona Ano
302. 198-17 STANĚK Josef Písek Senioři B Ikona Ano
303. 218-17 STANĚK Tomáš Senohraby Senioři B Ikona Ano
304. 119-17 STANISLAV Tomáš Vnorovy Senioři A Ikona Ano
305. 245-17 STAŇKOVÁ Eva Ostrava Ženy Ikona Ano
306. 212-17 STAREC Jaroslav Lidice Senioři C Ikona Ano
307. R04-17 ŠŤASTNÁ Pavla Měnín Rozhodčí Ikona Ano
308. 021-17 STEINER Jan Orlík nad Vltavou Senioři B Ikona Ano
309. 041-17 STEJSKAL Petr Benešov Senioři C Ikona Ano
310. 078-17 STEJSKAL Martin Petroupim Senioři C Ikona Ano
311. 295-17 STEJSKALOVÁ Zuzana Kozmice u Benešova Ženy Ikona Ano
312. 170-17 STEKLÝ Zdeněk Městec Králové Senioři B Ikona Ano
313. 230-17 ŠTEMBERA Jiří Příbram Senioři Ikona Ano
314. 023-17 ŠTENGL Jiří Dnešice Senioři A Ikona Ano
315. R05-17 ŠTENGLOVÁ Kateřina Starý Plzenec Rozhodčí Ikona Ano
316. 024-17 ŠTENGLOVÁ Michaela Dnešice Ženy Ikona Ano
317. 049-17 STIBŮREK Martin Přestavlky u Čerčan Senioři C Ikona Ano
318. 154-17 ŠTÍCHA Lubomír Praha Senioři A Ikona Ano
319. 081-17 STRAKA Ladislav st. Čerčany Superveteráni Ikona Ano
320. 046-17 STRAKA Ladislav ml. Čerčany Senioři B Ikona Ano
321. 054-17 STREIT Vlastislav Miroslav Superveteráni Ikona Ano
322. 027-17 SUDA Ladislav Město Touškov Senioři C Ikona Ano
323. R29-17 ŠUPKA Radek Benešov Rozhodčí Ikona Ano
324. 254-17 ŠUSTEK Matěj Ostrava Nová Bělá Senioři C Ikona Ano
325. 262-17 ŠVÁB Aleš -- Nezařazeno Ikona Ano
326. 200-17 TESAŘ Miroslav Hať Senioři Ikona Ano
327. 112-17 TÓTH Ladislav Praha 9 Superveteráni Ikona Ano
328. 116-17 UHER Jaromír Lanžhot Veteráni Ikona Ano
329. F34-17 UHLE Ramon Frankenberg Senioři C Ikona Ano
330. 266-17 ULBRICH Miloš Jablonné nad Orlicí Nezařazeno Ikona Ano
331. 265-17 ULBRICH František Jablonné nad Orlicí Veteráni Ikona Ano
332. 077-17 URBAN Martin Benešov Senioři C Ikona Ano
333. 008-17 VADLEJCH Josef Strakonice IV Veteráni Ikona Ano
334. 241-17 VÁGNER Josef Vyškov Veteráni Ikona Ano
335. 213-17 VAŇÁČ Václav Písek Veteráni Ikona Ano
336. 108-17 VAŇÁČ Václav ml. Písek Senioři C Ikona Ano
337. 148-17 VANĚK Roman ml. Orlické Záhoří Junioři Ikona Ano
338. 147-17 VANĚK Roman Orlické Zahoří Senioři A Ikona Ano
339. 040-17 VAŇHARA Oldřich Fryšták Senioři Ikona Ano
340. R27-17 VAŇKOVÁ Marie Ondřejov Rozhodčí Ikona Ano
341. 111-17 VÁVRA Karel Mirošovice u Prahy Senioři Ikona Ano
342. 042-17 VEIS Jiří Praha 7 Veteráni Ikona Ano
343. 157-17 VELEBA Zdeněk Jaroměřice nad Rokyt Nezařazeno Ikona Ano
344. R26-17 VESELKA Tomáš Rumburk Rozhodčí Ikona Ano
345. 124-17 VEVERKA Václav Toužim Senioři C Ikona Ano
346. 294-17 VÍTEK Vítězslav Nová Ves Senioři Ikona Ano
347. 208-17 VOŠICKÁ Eva Černovice Ženy Ikona Ano
348. 209-17 VOŠICKÝ Jaroslav Praha 10 Senioři Ikona Ano
349. 146-17 VOTRUBOVÁ Jana Mlázovice Ženy Ikona Ano
350. 001-17 VRANÁK Martin Mělník Senioři B Ikona Ano
351. 214-17 VRŇÁK Miroslav Václavice Senioři C Ikona Ano
352. 089-17 VRŇÁK Libor Olbramovice Senioři C Ikona Ano
353. 094-17 WEISS Josef Vlašim Senioři C Ikona Ano
354. F97-17 WENGER Alexander Hohenzell Senioři C Ikona Ano
355. F88-17 WENZEL Ernst Georgensgmünd Superveteráni Ikona Ano
356. F79-17 WIEME Stefaan Sleidinge Senioři B Ikona Ano
357. F11-17 WINTERL Reinhold Bernried Senioři B Ikona Ano
358. F85-17 WUNDERLICH Eberhard Großpösna Veteráni Ikona Ano
359. 013-17 ZÁZVORKA Pavel ml. Vrchlabí Senioři B Ikona Ano
360. 012-17 ZÁZVORKA Pavel Vrchlabí Senioři A Ikona Ano
361. 064-17 ZBORNÍK Karel Chlumec nad Cidlinou Senioři C Ikona Ano
362. 127-17 ZIGO Martin Pohořelice Senioři A Ikona Ano
363. 220-17 ŽOFKA Josef Praha 4 Senioři B Ikona Ano
364. R17-17 ZRŮST Vlastimil Holice Rozhodčí Ikona Ano

 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2017 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.