Cena Horňácka 3.kolo ČP LP 200 terčů

Termín: 11.08. - 12.08.2018
Čas: 9:00
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Velká nad Veličkou
Startovné: 2880 Kč
Uzávěrka přihlášek: 10.08.2018
Maximální počet střelců: 120
Český pohár: Ikona
 
 

Trénink 10.8. 2018 od 15,00


Sobota 11.8. 2018 od 9,00

Neděle 12. 8. 2018 od 8,30


Startovné 2880,-Kč, junioři 1440,-Kč

členové ASAT a zahraniční střelci se zaplaceným členským příspěvkem 2400,-Kč, junioři 1200,-Kč


Obrázky

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 088-18 Hrouda Jaroslav Čerčany Veteráni
2 101-18 Klesnil Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Muži A
3 263-18 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Muži B
4 026-18 Leihs Gustav Plešnice Senioři
5 023-18 Štengl Jiří Dnešice Muži A
6 033-18 Mitáš Jaroslav Komařice Veteráni
7 027-18 Suda Ladislav Město Touškov Muži C
8 015-18 Můčka Igor Vnorovy Muži A
9 012-18 Zázvorka Pavel Vrchlabí Senioři
10 116-18 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
11 029-18 Prokeš Vladimír Rudolfov Muži C
12 306-18 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
13 308-18 Havlík Dušan Horní Maršov Muži C
14 254-18 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži C
15 Špaček ml. Pavel Vlasatice Junioři
16 056-18 Špaček Pavel Vlasatice Muži A
17 243-18 Hnilička Milan Brno Veteráni
18 098-18 Staněk Jan Praha 10 Senioři
19 314-18 Tureček Václav Kaplice Senioři
20 199-18 Horák František Dušejov Muži C
21 244-18 Neznaj František Svitavy Muži C
22 102-18 Staněk Tomáš Stará Bělá Muži A
23 309-18 Stanke Petr Baška Muži C
24 F96-18 Šmida Miroslav Kopčany Muži C
25 298-18 Janouškovec Petr Tachov Muži C
26 050-18 Rybín Milan Čachovice Muži A
27 310-18 Galusova Jana Baška Ženy
28 047-18 Salaj Josef Napajedla Senioři
29 288-18 Rusek Aleš Osová Bytíška Muži C
30 210-18 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži B
31 006-18 Rataj Václav Město Touškov Muži B
32 162-18 Jeleň Ivan Praha Muži A
33 024-18 Štenglová Michaela Dnešice Ženy
34 F36-17 Nestler Christoph Korneuburg Senioři
35 106-18 Navrátil Bedřich Český Krumlov Veteráni
36 F01-16 Eder Robert Wien Muži B
37 F65-16 Farkas Endre Békéscsaba Muži A
38 136-18 Mocek Michal Nový Bydžov Muži C
39 Sestini Simona -- Ženy
40 Mori Giacomo -- Nezařazeno
41 Boldrini Filippo -- Nezařazeno
42 Ciampini Marco -- Nezařazeno
43 Busdraghi Luca -- Nezařazeno
44 094-17 Weiss Josef Vlašim Senioři
45 Szabó Károly Vál Veteráni
46 005-18 Mrázek Lubomír Mladá Vožice Muži C
47 Csákány László Budaőrs Senioři
48 KADLOK Nandor Budapest Nezařazeno
49 172-18 Paur Milan Slaný Senioři
50 Klofáč Miroslav Tlumačov Nezařazeno
51 028-18 Hruška Pavel Blatnice pod Sv. Ant Senioři
52 057-18 Hosnedl Pavel Kolinec Muži B
53 356-18 Novák Libor Uhlířské Janovice Muži A
54 135-18 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
55 245-18 Staňková Eva Ostrava Ženy
56 215-18 Herel Hubert Praha Junioři
57 221-18 Černošek Milan Březina Muži A
58 004-18 Matoušek Václav Městec Králové Senioři
59 154-18 Štícha Lubomír Praha Muži A
60 168-18 Herel Tomáš Český Brod Muži C
61 001-18 Vranák Martin Mělník Muži B
62 139-18 Kašpar Jiří Chlumec nad Cidlinou Muži B
63 138-18 Macura Leoš Hradec Králové Muži B
64 315-18 Celnar Antonín Ivaň Muži A
65 347-18 Zelina Aleš Zlín Nezařazeno
66 053-18 Pacal Antonín Stránecká Zhoř Muži B
67 271-18 Mocek Martin Nový Bydžov Muži C
68 072-18 Kožený Jan ml. Měřín Muži B
69 037-18 Medek Jiří Benešov u Prahy Muži A
70 312-18 Maňáková Martina Nosislav Ženy

Počet přihlášených střelců: 70


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2018 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.