Dnešice MČR - 200 terčů

Termín: 07.09. - 08.09.2019
Čas: 9:00
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Dnešice
Startovné: 3000 Kč
Uzávěrka přihlášek: 05.09.2019
Maximální počet střelců: 120
Český pohár: Ikona
 
 

5 kolo ČP

Startovné:

3000 Kč, junioři 1500 Kč

pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným příspěvkem - 2500 Kč, junioři 1250 Kč.

Kategorie:

Muži A, B, C, Senior, Veterán, Junior, Ženy

Jedná se o otevřené mistroství ČR, závod zařazený do Českého poháru v LP 2019. Střílí se podle platných pravidel FITASC pro tuto disciplínu. Pro nováčky: Ochrana sluchu a očí je povinná, stejně jako linka 25 cm pod osou ramene!

Začátek:

V sobotu od 9 hod.

V neděli od 8 hod.


Uzávěrka přihlášek 5.9.2019

V případě dalších informací, včetně ubytování, obracejte se prosím na

Michaela Štenglová, tel. 721 540 667, mail: stenglovamichaela@centrum.cz


Vážení střelci, vzhledem k omezené kapacitě střelnice vás žádám o včasné přihlášení.   Zároveň žádám i ty  co se nezúčastní a jsou přihlášeni, aby se odhlásili. Připomínám, že uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 5.9.2019. Z organizačních důvodů posouvám start závodu v sobotu na 8,30 hod. Rozlosování do rund, včetně časového rozpisu, bude na stránkách www.asat.cz  vyvěšeno v pátek 6.9.2019 v 15,00 hod. Děkuji za pochopení  


Štengl Jiří


Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 007-19 Prokop Jiří Vlašim Muži B
2 004-19 Matoušek Václav Městec Králové Senioři
3 026-19 Leihs Gustav Plešnice Senioři
4 101-19 Klesnil Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Muži A
5 039-19 Fidler René Roudnice nad Labem Muži B
6 263-19 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Senioři
7 254-19 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži B
8 033-19 Mitáš Jaroslav Komařice Veteráni
9 027-19 Suda Ladislav Město Touškov Muži B
10 244-19 Neznaj František Svitavy Senioři
11 029-19 Prokeš Vladimír Rudolfov Muži B
12 137-19 Pražák Petr Nový Bydžov Muži B
13 308-19 Havlík Dušan Trutnov Muži C
14 014-19 Pražák František Nový Bydžov Veteráni
15 136-19 Mocek Michal Nový Bydžov Muži A
16 271-19 Mocek Martin Nový Bydžov Muži C
17 047-19 Salaj Josef Napajedla Senioři
18 024-19 Štenglová Michaela Dnešice Ženy
19 036-19 Sokola Bronislav Napajedla Muži B
20 088-19 Hrouda Jaroslav Čerčany Veteráni
21 116-19 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
22 135-19 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
23 180-19 Hondl František Hostouň Muži A
24 019-19 Hřebec Jan st. Přeštice Muži A
25 023-19 Štengl Jiří Dnešice Muži A
26 369-19 Navara Jaroslav Druztova Muži C
27 248-19 Hilšer Ivo Archlebov Muži B
28 012-19 Zázvorka Pavel Vrchlabí Senioři
29 352-19 Minich Tomáš Staré Sedliště Muži C
30 056-19 Špaček Pavel Vlasatice Muži A
31 102-19 Staněk Tomáš Stará Bělá Muži A
32 118-18 Kuta Petr Březnice Nezařazeno
33 306-19 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
34 210-19 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži C
35 374-19 Beran Miroslav Městec Králové Muži C
36 162-19 Jeleň Ivan Praha Muži A
37 173-19 Mácha Karel Strančice Muži A
38 314-19 Tureček Václav Kaplice Senioři
39 256-19 Barták Vladislav Prachatice Muži C
40 050-19 Rybín Milan Čachovice Muži A
41 212-19 Starec Jaroslav Lidice Muži C
42 082-19 Jankovský Miroslav Benešov Senioři
43 147-19 Vaněk Roman Orlické Zahoří Muži A
44 Kočí Radek Nepomuk Muži A
45 339-19 Kocourek Ladislav Hluboká nad Vltavou Muži C
46 391-19 Vysokomýtský Jan Český Krumlov Muži C
47 F30-17 Spitzka Heinz Oberasbach Mistři
48 094-19 Weiss Josef Vlašim Senioři
49 003-19 Činčera Přemysl Nové Město n. Metují Senioři
50 018-19 Brouček Ladislav Vysoké Chvojno Veteráni
51 390-19 Novák Jakub Černá v Pošumaví Nezařazeno
52 005-19 Mrázek Lubomír Mladá Vožice Muži C
53 057-19 Hosnedl Pavel Kolinec Senioři
54 F16-16 Dytkowski Piotr Katowice Muži A
55 106-19 Navrátil Bedřich Český Krumlov Veteráni
56 356-19 Novák Libor České Budějovice Muži A
57 098-19 Staněk Jan Praha 10 Senioři
58 245-19 Staňková Eva Ostrava Ženy
59 Vaněk Matěj Orlické Zahori Nezařazeno
60 221-19 Černošek Milan Březina Muži A
61 119-19 Stanislav Tomáš Vnorovy Muži A
62 044-19 Matějů Filip Svitávka Muži A
63 015-19 Můčka Igor Vnorovy Muži A
64 016-19 Můčka Michal Vnorovy Junioři
65 F42-17 Jung Johannes Gilching Muži A
66 095-19 Potůček Jaroslav Benešov Muži B
67 330-19 Zbořil Rudolf Praha 10 Muži C
68 272-19 Popelka Stanislav Loděnice Muži B
69 037-19 Medek Jiří Benešov u Prahy Muži A
70 175-19 Kirchner Milan Písek Muži B
71 068-19 Mikulka Peter Skalica Muži A
72 F96-19 Šmida Miroslav Kopčany Muži A
73 F46-17 Hertl Igor Skalica Muži A
74 179-16 Šindelář Martin Dnešice Muži C
75 Papp László Hajdúszoboszló Nezařazeno
76 Pletikoszity István Pusztaszer Nezařazeno
77 Semansky Jaromir Skalica Nezařazeno
78 001-19 Vranák Martin Mělník Muži B
79 Šindelář Jiří Dnešice Nezařazeno
80 Prusík Michal Dnešice Nezařazeno
81 061-19 Divišek Tomáš Chlumec nad Cidlinou Muži C
82 062-19 Divišek Tomáš ml. Chlumec nad Cidlinou Junioři
83 113-19 Divišek Martin Chlumec n. C. Muži A
84 064-19 Zborník Karel Chlumec nad Cidlinou Muži C
85 Lokvenc Jiří Lomnice nad Popelkou Nezařazeno
86 Veltruský Jiří Volenice Nezařazeno
87 120-19 Spanilý Ivo Mříčná Muži C
88 315-19 Celnar Antonín Ivaň Muži B
89 178-16 Šindelář Jiří Dnešice Muži C
90 Ulrych Jiří Dnešice Nezařazeno
91 217-16 Förster Karel Dnešice Muži B
92 215-19 Herel Hubert Praha Junioři
93 168-19 Herel Tomáš Český Brod Muži B
94 305-19 Nečas Václav Židlochovice Muži B
95 006-19 Rataj Václav Město Touškov Muži B
96 154-19 Štícha Lubomír Praha Muži A
97 Zeman Martin Březnice Nezařazeno
98 213-19 Vaňáč Václav Písek Senioři
99 115-19 Michálek Lubomír Měnín Muži A
100 096-19 Honz Petr Praha 9 Muži B
101 126-19 Staněk Karel Ostrava Stará Bělá Muži A
102 316-19 Kalík Miroslav Klobuky Muži C
103 107-19 Nevařil František Vlašim Muži C
104 317-19 Čábera Ladislav Humpolec Muži C
105 312-19 Maňáková Martina Nosislav Ženy
106 172-19 Paur Milan Slaný Senioři
107 304-19 Skácel Ivo Přítluky Muži C
108 Ehringer Andreas Wien Nezařazeno
109 153-19 Divišek Martin ml. Chlumec n. C. Muži A
110 307-19 Rataj Václav ml. Stod Muži C
111 043-19 Kyliánek Petr Orlík Muži A
112 338-19 Macl Přemysl Trutnov Junioři
113 134-19 Kopáček Pavel Volyně Muži A
114 114-19 Komárek Josef Horní dunajovice Muži A

Počet přihlášených střelců: 114


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.