Doubrava 120 terčů

Termín: 25.05.2019
Čas: 9:00
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Doubrava - Černíkovice
Startovné: 1800 Kč
Uzávěrka přihlášek: 25.05.2019
Maximální počet střelců: 120
Český pohár: Ikona
 
 

Startovné:

Pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným ročním příspěvkem ASATu - 1 500 Kč

Pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným ročním příspěvkem ASATu kategorie Junior+ženy - 750 Kč

Startovné pro ostatní střelce kategorie Junior - 900 Kč

Platba na střelnici.

Kategorie:

Muži A B C, senior, veterán, master, junioři, ženy.

Trénink:

Není

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 007-19 Prokop Jiří Vlašim Muži B
2 317-19 Čábera Ladislav Humpolec Muži C
3 039-19 Fidler René Roudnice nad Labem Muži B
4 254-19 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži B
5 027-19 Suda Ladislav Město Touškov Muži B
6 329-19 Procházka Jakub Jilemnice Muži C
7 244-19 Neznaj František Svitavy Senioři
8 029-19 Prokeš Vladimír Rudolfov Muži B
9 137-19 Pražák Petr Nový Bydžov Muži B
10 308-19 Havlík Dušan Trutnov Muži C
11 014-19 Pražák František Nový Bydžov Veteráni
12 136-19 Mocek Michal Nový Bydžov Muži A
13 271-19 Mocek Martin Nový Bydžov Muži C
14 047-19 Salaj Josef Napajedla Senioři
15 036-19 Sokola Bronislav Napajedla Muži B
16 135-19 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
17 309-19 Stanke Petr Baška Muži C
18 310-19 Galusova Jana Baška Ženy
19 164-19 Jelínek Jiří Znojmo Veteráni
20 102-19 Staněk Tomáš Stará Bělá Muži A
21 273-19 Malinský Zbyněk st. Křížlice Muži C
22 149-18 Malinský Zbyněk ml. Křížlice Muži B
23 263-19 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Senioři
24 Blažek Karel Holice Nezařazeno
25 306-19 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
26 302-19 Rozumek Josef Napajedla Senioři
27 210-19 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži C
28 018-19 Brouček Ladislav Vysoké Chvojno Veteráni
29 Velecký Michal Suchá Loz Nezařazeno
30 373-19 Vejr Zbyněk Podoliby Muži C
31 050-19 Rybín Milan Čachovice Muži A
32 138-19 Macura Leoš Hradec Králové Muži B
33 142-19 Dolanský Jan Mladá Boleslav Muži C
34 151-19 Šrom Petr Opatovice n/Labem Muži A
35 Prušek Miroslav Podůlšany Senioři
36 369-19 Navara Jaroslav Druztova Muži C
37 365-19 Brezovský Jiří Bohutice Nezařazeno
38 163-19 Gregor Aleš Brno Muži C
39 017-19 Salaj Zdeněk Napajedla Muži A
40 120-19 Spanilý Ivo Mříčná Muži C
41 347-19 Zelina Aleš Zlín Muži A
42 360-19 Klofáč Miroslav Tlumačov Muži C
43 011-19 Hedvik Jaromír Benešov Senioři
44 330-19 Zbořil Rudolf Praha 10 Muži C
45 140-19 Koloc Martin Mladá Boleslav Senioři
46 F05-18 KRYSZKIEWICZ HUBERT ZDUNY Senioři
47 366-19 Všetula Miroslav Hrusice Muži C
48 339-19 Kocourek Ladislav Hluboká nad Vltavou Muži C
49 119-19 Stanislav Tomáš Vnorovy Muži A
50 Bláha Michal Roudnice nad Labem Nezařazeno
51 176-19 Novák Josef Kolín Muži (UT)
52 Finsterlová Marie Čáslav Ženy
53 116-18 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
54 183-19 Machan Marek Brno Muži A
55 315-19 Celnar Antonín Ivaň Muži B
56 037-19 Medek Jiří Benešov u Prahy Muži A
57 054-19 Streit Vlastislav Miroslav Veteráni
58 245-19 Staňková Eva Ostrava Ženy
59 351-18 Cífka Jan Kvasice Muži A

Počet přihlášených střelců: 59


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.