II.kolo ČP - Sellier & Bellot cup - 100 terčů

Termín: 11.05.2019
Čas: 8:30
Disciplína: Univerzální trap
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Brno-Soběšice
Startovné: 1000 Kč
Uzávěrka přihlášek: 10.05.2019
Maximální počet střelců: 108
Český pohár: Ikona
 
 

Trénink:

10. 5. 2019 od 12:00 do 17:00 hodin

Startovné:

Startovné pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným ročním příspěvkem ASATu ve výši 600,- Kč - 900 Kč

Junioři - 500 Kč

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 293-19 Herodes Milan Jinačovice Muži (UT)
2 353-19 Radič Jan Premyslovice Muži (UT)
3 187-19 Šimák Robert Bystřice Muži (UT)
4 F102-19 Siller Christian Kottingbrunn Muži (UT)
5 224-19 Samek Václav Dobruška Muži (UT)
6 270-19 Nováček Petr Písek Muži (UT)
7 269-19 Bořuta Martin Podkopná lhota Muži (UT)
8 332-19 Havel Miroslav Bedřichov Muži (UT)
9 281-19 Skala Richard Český Brod Muži (UT)
10 337-19 Procházka Jan Jihlava Muži (UT)
11 325-19 Zálešák Jiří Dvorce Muži (UT)
12 Blažek Martin Kosov Nezařazeno
13 048-19 Kozák Radek Hustopeče Muži (UT)
14 189-19 Reisig Martin Hlubočky Muži (UT)
15 130-19 Janeček Radislav  Hrušovany nad Jev. Muži (UT)
16 361-19 Gaja Václav Olomouc Muži (UT)
17 282-19 Jílek Vlastimil Praha Muži (UT)
18 Vaňáč Václav Písek Nezařazeno
19 378-19 Chejnovsky Vladimir Tachov Muži (UT)
20 301-19 Zabystrzan Lubomír Frýdek Místek Muži (UT)
21 381-19 Hrouda Tomáš Kolín Muži (UT)
22 380-19 Hrouda Josef Němčice Muži (UT)
23 367-19 Brázda Daniel Česká lipa Muži (UT)
24 343-19 Hubený Matouš Příbram Muži (UT)
25 364-19 Paroubek Jindřich České Budějovice Muži (UT)
26 298-19 Janouškovec Petr Tachov Muži (UT)
27 383-19 Rybka Petr Hradec nad Moravicí Muži (UT)
28 384-19 Gvoždík Jindřich Opava 5 Muži (UT)
29 065-19 Bouda Josef Hlohovčice Muži (UT)
30 251-19 Krčma Pavel Nezdenice Muži (UT)
31 230-19 Štembera Jiří Příbram Muži (UT)
32 D01-19 Kaiser Vít Chlum u Třeboně Nezařazeno
33 Vít Tomáš Veverská Bítýška Nezařazeno
34 206-19 Herzán Václav Opočno Muži (UT)
35 349-19 Janouškovcová Diana Tachov Muži (UT)
36 193-19 Moravec Jaroslav Solnice Muži (UT)
37 192-19 Horníček Dominik Dobruška Muži (UT)
38 Vojkůvka Tomáš Dub nad Moravou Nezařazeno
39 092-19 Kováč Pavel Karolinka Muži (UT)
40 132-19 Smetana Zdeněk ml. Mladá Vožice Muži (UT)
41 131-19 Smetana Zdeněk  Mladá Vožice Senioři
42 237-19 Gach Jiří Otrokovice Muži (UT)
43 200-19 Tesař Miroslav Hať Muži (UT)
44 284-19 Šplíchal Miroslav Vitice Muži (UT)
45 229-19 Pavel Josef Dobříš Muži (UT)
46 Maleček Jiří Český Brod Nezařazeno
47 253-19 Peroutka Karel Lelekovice Muži (UT)
48 155-19 Hýna Roman Chotýšany Muži (UT)
49 341-18 Navrátil Josef Bučovice Nezařazeno
50 382-19 Čížek František Kostelní Hlavno Muži (UT)
51 191-19 Bulík Pavel Dolní Kralovice Muži (UT)
52 368-19 Plaček Jiří Vrbová Lhota Muži (UT)
53 099-19 Halouzka Tomáš Prostějov Muži (UT)

Počet přihlášených střelců: 53


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.