IV.Kolo ČP - Sellier & Bellot cup UT 100 terčů

Termín: 08.07.2018
Čas: 8:30
Disciplína: Univerzální trap
Pořadatel: ASAT
Střelnice: České Budějovice
Startovné: 1000 Kč
Uzávěrka přihlášek: 08.07.2018
Maximální počet střelců: 72
Český pohár: Ikona
 
 
Trénink: 07. 07. 2018 od 12:00 do 17:00 hodin

Startovné: 1000,- Kč, členové ASAT a zahraniční střelci se zaplaceným členským příspěvkem ASATu 900,- Kč. Sleva na startovném bude poskytnuta pouze členům, kteří se zaregistrují  do 7.7.2018 - 17:00 hod!!!!!


Junioři: 500,- Kč

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 293-18 Herodes Milan Jinačovice Muži (UT)
2 098-18 Staněk Jan Praha 10 Senioři
3 048-18 Kozák Radek Hustopeče Muži (UT)
4 224-18 Samek Václav Dobruška Muži (UT)
5 092-18 Kováč Pavel Karolinka Muži (UT)
6 328-18 Malínek Radek Olomouc Muži (UT)
7 304-18 Skácel Ivo Přítluky Muži B
8 337-18 Procházka Jan Jihlava Senioři
9 187-18 Šimák Robert Bystřice Muži (UT)
10 326-18 Rosecký Patrik České Budějovice Muži (UT)
11 325-18 Zálešák Jiří Dvorce Muži (UT)
12 335-18 Archleb Vladimír Broumov Muži (UT)
13 270-18 Nováček Petr Písek Muži (UT)
14 269-18 Bořuta Martin Podkopná lhota Muži (UT)
15 052-18 Kadaně Pavel Sušice Muži (UT)
16 299-18 Knötig Leoš BRNO-Královo Pole Muži (UT)
17 193-18 Moravec Jaroslav Solnice Veteráni
18 192-18 Horníček Dominik Dobruška Muži (UT)
19 353-18 Radič Jan Premyslovice Muži (UT)
20 130-18 Janeček Radislav  Hrušovany nad Jev. Senioři
21 298-18 Janouškovec Petr Tachov Muži C
22 294-18 Vítek Vítězslav Nová Ves Muži (UT)
23 349-18 Janouškovcová Diana Tachov Ženy
24 297-18 Šindelář Antonín p .Velké Přílepy Muži (UT)
25 065-18 Bouda Josef Hlohovčice Mistři
26 191-18 Bulík Pavel Dolní Kralovice Muži (UT)
27 284-18 Šplíchal Miroslav Vitice Mistři
28 209-18 Vošický Jaroslav Praha 10 Muži (UT)
29 208-18 Vošická Eva Černovice Ženy
30 229-18 Pavel Josef Dobříš Veteráni
31 111-18 Vávra Karel Mirošovice u Prahy Muži (UT)
32 Čermák Josef Příbram IV Mistři
33 303-18 Daněk Robin Hradec Králové Muži (UT)
34 D01-18 Kaiser Vít Chlum u Třeboně Muži (UT)
35 040-18 Vaňhara Oldřich Fryšták Muži (UT)
36 131-18 Smetana Zdeněk  Mladá Vožice Muži (UT)
37 132-18 Smetana Zdeněk ml. Mladá Vožice Muži (UT)
38 280-18 Maleček Jiří Český Brod Senioři
39 281-18 Skala Richard Český Brod Senioři
40 Škrna Jiří Volary Nezařazeno
41 252-18 Jareš Ondřej Rožďalovice Muži (UT)
42 332-18 Havel Miroslav Bedřichov Muži (UT)
43 282-18 Jílek Vlastimil Praha Muži (UT)
44 019-18 Hřebec Jan st. Přeštice Muži A
45 206-18 Herzán Václav Opočno Muži A
46 155-18 Hýna Roman Benešov Muži C
47 Chejnovsky Vladimir Tachov Nezařazeno
48 194-18 Cigán Jindřich Hať Veteráni
49 200-18 Tesař Miroslav Hať Muži (UT)
50 285-18 Hartoš Jan Opava Senioři
51 108-18 Vaňáč Václav ml. Písek Muži C
52 292-18 Seidler Pavel Plzen Muži (UT)
53 251-18 Krčma Pavel Nezdenice Muži (UT)

Počet přihlášených střelců: 53


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2018 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.