Lovecký parkúr Dnešice 2018 - 4.kolo ČP LP 150 terčů

Termín: 01.09.2018
Čas: 8:30
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Dnešice
Startovné: 2160 Kč
Uzávěrka přihlášek: 31.08.2018
Maximální počet střelců: 88
Český pohár: Ikona
 
 

KAPACITA STŘELNICE NAPLNĚNA!! Případné další informace rádi sdělíme na  tel. +420721540667 nebo na info@cinderella.cz.

Trénink: Pátek 31.8.2018 od 15.00 do 18.00 hodin, bude spuštěn i tradiční Dnešický Billiard. 

Startovné

kategorie open, veteráni, super veteráni, dámy 2 160,-Kč, 
pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným příspěvkem 1800,- Kč

kategorie junioři – 1 080,- Kč, 
členové ASAT, zahraniční střelci se zaplaceným ročním příspěvkem – 900,- Kč

Uzávěrka přihlášek: 31. 8. 2018 

Jedná se o závod zařazený do Českého poháru 2018. 
Střílí se podle pravidel FITASC. Ochrana sluchu a očí je povinná, stejně jako linka 25cm pod osou ramene!


Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 004-19 Matoušek Václav Městec Králové Senioři
2 026-19 Leihs Gustav Plešnice Senioři
3 271-19 Mocek Martin Nový Bydžov Muži C
4 263-18 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Muži B
5 023-19 Štengl Jiří Dnešice Muži A
6 180-18 Hondl František Hostouň Muži A
7 244-19 Neznaj František Svitavy Muži C
8 033-19 Mitáš Jaroslav Komařice Veteráni
9 027-18 Suda Ladislav Město Touškov Muži C
10 015-19 Můčka Igor Vnorovy Muži A
11 012-19 Zázvorka Pavel Vrchlabí Senioři
12 088-18 Hrouda Jaroslav Čerčany Veteráni
13 116-18 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
14 029-19 Prokeš Vladimír Rudolfov Muži C
15 306-18 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
16 308-19 Havlík Dušan Trutnov Muži C
17 254-18 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži C
18 056-19 Špaček Pavel Vlasatice Muži A
19 098-19 Staněk Jan Praha 10 Senioři
20 314-18 Tureček Václav Kaplice Senioři
21 199-18 Horák František Dušejov Muži C
22 317-18 Čábera Ladislav Humpolec Muži C
23 164-18 Jelínek Jiří Znojmo Veteráni
24 298-18 Janouškovec Petr Tachov Muži C
25 034-18 Kubíček Karel České Velenice Veteráni
26 050-19 Rybín Milan Čachovice Muži A
27 136-18 Mocek Michal Nový Bydžov Muži C
28 014-19 Pražák František Nový Bydžov Senioři
29 137-19 Pražák Petr Nový Bydžov Muži C
30 082-18 Jankovský Miroslav Benešov Muži A
31 047-19 Salaj Josef Napajedla Senioři
32 288-18 Rusek Aleš Osová Bytíška Muži C
33 333-18 Voborník Luboš Lomnice nad popelkou Nezařazeno
34 329-18 Procházka Jakub Jilemnice Nezařazeno
35 210-18 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži B
36 018-19 Brouček Ladislav Vysoké Chvojno Veteráni
37 139-18 Kašpar Jiří Chlumec nad Cidlinou Muži B
38 007-19 Prokop Jiří Vlašim Muži B
39 094-17 Weiss Josef Vlašim Senioři
40 016-19 Můčka Michal Vnorovy Junioři
41 172-19 Paur Milan Slaný Senioři
42 352-18 Minich Tomáš Staré Sedliště Muži C
43 F30-17 Spitzka Heinz Oberasbach Mistři
44 212-19 Starec Jaroslav Lidice Muži C
45 135-18 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
46 245-18 Staňková Eva Ostrava Ženy
47 031-19 Ryšavý Miroslav Majdalena Senioři
48 138-19 Macura Leoš Hradec Králové Muži B
49 022-19 Jiráček Zdeněk Třeboň Senioři
50 F42-17 Jung Johannes Gilching Muži A
51 039-19 Fidler René Roudnice nad Labem Muži B
52 Mandl Friedrich Breitengüßbach Veteráni
53 339-18 Kocourek Ladislav Hluboká nad Vltavou Muži C
54 142-18 Dolanský Jan Mladá Boleslav Muži C
55 F51-16 Dvirnyk Andrey Minsk Muži A
56 162-19 Jeleň Ivan Praha Muži A
57 057-18 Hosnedl Pavel Kolinec Muži B
58 036-19 Sokola Bronislav Napajedla Muži A
59 068-18 Mikulka Peter Skalica Muži B
60 F48-17 Lippert Johannes Schwarzenbruck Senioři
61 170-18 Steklý Zdeněk Městec Králové Muži C
62 F91-17 Achatz Maria Grafling Ženy
63 302-19 Rozumek Josef Napajedla Senioři
64 024-19 Štenglová Michaela Dnešice Ženy
65 173-18 Mácha Karel Strančice Muži B
66 Navara Jaroslav Druztova Nezařazeno
67 140-18 Koloc Martin Mladá Boleslav Senioři
68 054-19 Streit Vlastislav Miroslav Veteráni
69 119-18 Stanislav Tomáš Vnorovy Muži A
70 Zugar Ondřej Moravská Nová Ves Nezařazeno
71 Levteev Sergei Praha Nezařazeno
72 126-18 Staněk Karel Ostrava Stará Bělá Muži A
73 025-19 Škanta Marek Velhartice Muži A
74 153-18 Divišek Martin ml. Chlumec n. C. Junioři
75 149-18 Malinský Zbyněk ml. Křížlice Junioři
76 154-19 Štícha Lubomír Praha Muži A
77 097-18 Hlušička Martin Benátky nad Jizerou Muži A
78 062-18 Divišek Tomáš ml. Chlumec nad Cidlinou Junioři
79 073-18 Kožený Jan Měřín Muži C
80 Škrýba Petr Město Touškov Nezařazeno
81 312-18 Maňáková Martina Nosislav Ženy
82 072-18 Kožený Jan ml. Měřín Muži B
83 030-19 Musil Zdeněk Stařeč Muži A
84 221-18 Černošek Milan Březina Muži A
85 053-19 Pacal Antonín Stránecká Zhoř Muži B
86 011-19 Hedvik Jaromír Benešov Muži C
87 061-18 Divišek Tomáš Chlumec nad Cidlinou Muži C
88 058-18 Lengyel Jiří Olešná Senioři
Náhradníci
89 005-19 Mrázek Lubomír Mladá Vožice Muži C
90 Kočí Radek Nepomuk Muži B
91 350-19 Houžvička Jan Květnice Nezařazeno
92 Houžvičková Adéla Květnice Ženy
93 330-19 Zbořil Rudolf Praha 10 Nezařazeno

Počet přihlášených střelců: 93


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.