MČR ASAT 2018 v LP - 2.kolo ČP 200 terčů

Termín: 28.07. - 29.07.2018
Čas: 9:00
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Doubrava - Černíkovice
Startovné: 3000 Kč
Uzávěrka přihlášek: 26.07.2018
Český pohár: Ikona
 
 
Registrace je možná do 26.7.2018.
Trénink 27.7.2017
 
Startovné je 3000 Kč, ženy a junioři 1500 Kč
pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným příspěvkem 2500 Kč, ženy a junioři 1250 Kč.


Kategorie Muži A, B, C, Senior, Veterán, Junior, Ženy.

Jedná se o otevřené mistrovství ČR, závod zařazený do Českého poháru v LP 2018. 
Střílí se podle platných pravidel FITASC pro tuto disciplínu.  
Pro nováčky: Ochrana sluchu a očí je povinná, stejně jako linka 25cm pod osou ramene!

Obrázky

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 026-19 Leihs Gustav Plešnice Senioři
2 019-19 Hřebec Jan st. Přeštice Muži A
3 039-19 Fidler René Roudnice nad Labem Muži B
4 088-18 Hrouda Jaroslav Čerčany Veteráni
5 263-18 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Muži B
6 F05-18 Kryszkiewicz Hubert ZDUNY Senioři
7 004-19 Matoušek Václav Městec Králové Senioři
8 023-19 Štengl Jiří Dnešice Muži A
9 180-18 Hondl František Hostouň Muži A
10 244-19 Neznaj František Svitavy Muži C
11 033-19 Mitáš Jaroslav Komařice Veteráni
12 015-19 Můčka Igor Vnorovy Muži A
13 101-18 Klesnil Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Muži A
14 116-18 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
15 029-19 Prokeš Vladimír Rudolfov Muži C
16 306-18 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
17 308-19 Havlík Dušan Trutnov Muži C
18 254-18 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži C
19 317-18 Čábera Ladislav Humpolec Muži C
20 056-19 Špaček Pavel Vlasatice Muži A
21 243-18 Hnilička Milan Brno Veteráni
22 219-18 Petrášek Tomáš Vamberk Muži B
23 287-18 Lipenský Petr Žamberk Senioři
24 115-18 Michálek Lubomír Měnín Muži A
25 098-19 Staněk Jan Praha 10 Senioři
26 150-18 Chalupa Ivan Hradec Králové Muži A
27 314-18 Tureček Václav Kaplice Senioři
28 199-18 Horák František Dušejov Muži C
29 102-19 Staněk Tomáš Stará Bělá Muži A
30 309-19 Stanke Petr Baška Muži C
31 071-18 Paleček Ladislav Vlasatice Senioři
32 164-18 Jelínek Jiří Znojmo Veteráni
33 018-19 Brouček Ladislav Vysoké Chvojno Veteráni
34 050-19 Rybín Milan Čachovice Muži A
35 310-18 Galusova Jana Baška Ženy
36 136-18 Mocek Michal Nový Bydžov Muži C
37 014-19 Pražák František Nový Bydžov Senioři
38 137-19 Pražák Petr Nový Bydžov Muži C
39 057-18 Hosnedl Pavel Kolinec Muži B
40 126-18 Staněk Karel Ostrava Stará Bělá Muži A
41 245-18 Staňková Eva Ostrava Ženy
42 119-18 Stanislav Tomáš Vnorovy Muži A
43 047-19 Salaj Josef Napajedla Senioři
44 288-18 Rusek Aleš Osová Bytíška Muži C
45 329-18 Procházka Jakub Jilemnice Nezařazeno
46 210-18 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži B
47 138-19 Macura Leoš Hradec Králové Muži B
48 006-19 Rataj Václav Město Touškov Muži B
49 034-18 Kubíček Karel České Velenice Veteráni
50 135-18 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
51 139-18 Kašpar Jiří Chlumec nad Cidlinou Muži B
52 151-19 Šrom Petr Opatovice n/Labem Muži A
53 Prušek Miroslav Podůlšany Senioři
54 F99-18 Bauć Wojciech Katowice Muži B
55 087-18 Pangrácová Barbora Ondřejov Ženy
56 086-18 Pangrác Jan Ondřejov Muži C
57 024-19 Štenglová Michaela Dnešice Ženy
58 031-19 Ryšavý Miroslav Majdalena Senioři
59 106-18 Navrátil Bedřich Český Krumlov Veteráni
60 162-19 Jeleň Ivan Praha Muži A
61 215-18 Herel Hubert Praha Junioři
62 072-18 Kožený Jan ml. Měřín Muži B
63 073-18 Kožený Jan Měřín Muži C
64 312-18 Maňáková Martina Nosislav Ženy
65 D02-19 Halouzka Benedikt Měnín Muži A
66 315-18 Celnar Antonín Ivaň Muži A
67 350-19 Houžvička Jan Květnice Nezařazeno
68 Houžvičková Adéla Květnice Ženy
69 068-18 Mikulka Peter Skalica Muži B
70 154-19 Štícha Lubomír Praha Muži A
71 007-19 Prokop Jiří Vlašim Muži B
72 173-18 Mácha Karel Strančice Muži B
73 339-18 Kocourek Ladislav Hluboká nad Vltavou Muži C
74 140-18 Koloc Martin Mladá Boleslav Senioři
75 149-18 Malinský Zbyněk ml. Křížlice Junioři
76 248-18 Hilšer Ivo Archlebov Muži B
77 142-18 Dolanský Jan Mladá Boleslav Muži C
78 273-18 Malinský Zbyněk st. Křížlice Muži C
79 157-18 Veleba Zdeněk Jaroměřice nad Rokyt Muži A
80 334-18 Sobotka Libor ŽĎÁR nad Sázavou Muži C
81 049-18 Stibůrek Martin Přestavlky u Čerčan Muži C
82 Katarzyna Buniowska Zduny Nezařazeno
83 307-19 Rataj Václav ml. Stod Junioři
84 046-18 Straka Ladislav ml. Čerčany Muži B
85 005-19 Mrázek Lubomír Mladá Vožice Muži C
86 330-19 Zbořil Rudolf Praha 10 Nezařazeno
87 044-19 Matějů Filip Svitávka Muži A
88 003-18 Činčera Přemysl Nové Město n. Metují Muži A
89 063-19 Smutný Jaroslav Záhornice Senioři
90 221-18 Černošek Milan Březina Muži A
91 037-18 Medek Jiří Benešov u Prahy Muži A
92 354-18 Šimon Jaroslav Nové Veselí Muži C
93 082-18 Jankovský Miroslav Benešov Muži A
94 168-18 Herel Tomáš Český Brod Muži C
95 016-19 Můčka Michal Vnorovy Junioři
96 F16-16 Dytkowski Piotr Katowice Muži A
97 021-18 Steiner Jan Orlík nad Vltavou Muži C
98 316-18 Kalík Miroslav Klobuky Muži C
99 Hess Slawomir Ligota Muži B
100 F102-18 Markiewicz Maciej Śnieciska Nezařazeno
101 Chmielarz Marek Zduny Nezařazeno
102 351-18 Cífka Jan Kvasice Muži A
103 152-18 Fojt Martin Rychnov nad Kněžnou Muži A
104 222-18 Červenka Zbyněk Orlík nad Vltavou Muži B
105 043-18 Kyliánek Petr Orlík Muži B
106 172-19 Paur Milan Slaný Senioři
107 170-18 Steklý Zdeněk Městec Králové Muži C
108 347-18 Zelina Aleš Zlín Nezařazeno
109 352-18 Minich Tomáš Staré Sedliště Muži C
110 183-18 Machan Marek Brno Muži A
111 360-19 Klofáč Miroslav Tlumačov Nezařazeno
112 001-18 Vranák Martin Mělník Muži B
113 F96-19 Šmida Miroslav Kopčany Muži C
114 338-18 Macl Přemysl Trutnov Junioři
115 028-19 Hruška Pavel Blatnice pod Sv. Ant Senioři
116 355-18 Lukeš Zdeněk sázava Muži C
117 F46-17 Hertl Igor Skalica Muži A
118 097-18 Hlušička Martin Benátky nad Jizerou Muži A

Počet přihlášených střelců: 118


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.