Pohár Decathlon - 200 terčů

Termín: 24.08. - 25.08.2019
Čas: 9:00
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Doubrava - Černíkovice
Startovné: 2880 Kč
Uzávěrka přihlášek: 23.08.2019
Maximální počet střelců: 120
Český pohár: Ikona
 
 

Startovné:

Pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným ročním příspěvkem ASATu - 2 400 Kč.

Pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným ročním příspěvkem ASATu kategorie Junior + ženy - 1 200 Kč.

Pro ostatní střelce kategorie Junior + ženy - 1 440 Kč.

Platba na střelnici.

Uzávěrka přihlášek:

23.8. 13 hodin

Kategorie:

Muži A B C, senior, veterán, master, junioři, ženy.

Trénink:

23.8.  od 13 hodin

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 317-19 Čábera Ladislav Humpolec Muži C
2 254-19 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži B
3 244-19 Neznaj František Svitavy Senioři
4 137-19 Pražák Petr Nový Bydžov Muži B
5 308-19 Havlík Dušan Trutnov Muži C
6 014-19 Pražák František Nový Bydžov Veteráni
7 136-19 Mocek Michal Nový Bydžov Muži A
8 271-19 Mocek Martin Nový Bydžov Muži C
9 036-19 Sokola Bronislav Napajedla Muži B
10 116-19 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
11 135-19 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
12 309-19 Stanke Petr Baška Muži C
13 248-19 Hilšer Ivo Archlebov Muži B
14 310-19 Galusova Jana Baška Ženy
15 088-19 Hrouda Jaroslav Čerčany Veteráni
16 149-18 Malinský Zbyněk ml. Křížlice Muži B
17 263-19 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Senioři
18 306-19 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
19 210-19 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži C
20 018-19 Brouček Ladislav Vysoké Chvojno Veteráni
21 138-19 Macura Leoš Hradec Králové Muži B
22 374-19 Beran Miroslav Městec Králové Muži C
23 162-19 Jeleň Ivan Praha Muži A
24 053-19 Pacal Antonín Stránecká Zhoř Muži B
25 063-19 Smutný Jaroslav Záhornice Senioři
26 147-19 Vaněk Roman Orlické Zahoří Muži A
27 102-19 Staněk Tomáš Stará Bělá Muži A
28 047-19 Salaj Josef Napajedla Senioři
29 094-19 Weiss Josef Vlašim Senioři
30 003-19 Činčera Přemysl Nové Město n. Metují Senioři
31 302-19 Rozumek Josef Napajedla Senioři
32 005-19 Mrázek Lubomír Mladá Vožice Muži C
33 057-19 Hosnedl Pavel Kolinec Senioři
34 139-19 Kašpar Jiří Chlumec nad Cidlinou Muži B
35 098-19 Staněk Jan Praha 10 Senioři
36 Vaněk Matěj Orlické Zahori Nezařazeno
37 369-19 Navara Jaroslav Druztova Muži C
38 037-19 Medek Jiří Benešov u Prahy Muži A
39 068-19 Mikulka Peter Skalica Muži A
40 339-19 Kocourek Ladislav Hluboká nad Vltavou Muži C
41 026-19 Leihs Gustav Plešnice Senioři
42 101-19 Klesnil Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Muži A
43 215-19 Herel Hubert Praha Junioři
44 168-19 Herel Tomáš Český Brod Muži B
45 245-19 Staňková Eva Ostrava Ženy
46 064-19 Zborník Karel Chlumec nad Cidlinou Muži C
47 006-19 Rataj Václav Město Touškov Muži B
48 028-19 Hruška Pavel Blatnice pod Sv. Ant Senioři
49 140-19 Koloc Martin Mladá Boleslav Senioři
50 072-19 Kožený Jan ml. Měřín Muži B

Počet přihlášených střelců: 50


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.