VC Ponsse - 200 terčů

Termín: 27.07. - 28.07.2019
Čas: 9:00
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Doubrava - Černíkovice
Startovné: 2880 Kč
Uzávěrka přihlášek: 26.07.2019
Maximální počet střelců: 120
Český pohár: Ikona
 
 

Startovné:

Pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným ročním příspěvkem ASATu - 2 400 Kč.

Pro členy ASAT a zahraniční střelce se zaplaceným ročním příspěvkem ASATu kategorie Junior + ženy - 1 200 Kč.

Pro ostatní střelce kategorie Junior + ženy - 1 440 Kč.

Platba na střelnici.

Uzávěrka přihlášek:

26.7.  do 13 hodin

Kategorie:

Muži A B C, senior, veterán, master, junioři, ženy.

Trénink:

26.7.  od 13hodin




Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 031-19 Ryšavý Miroslav Majdalena Veteráni
2 004-19 Matoušek Václav Městec Králové Senioři
3 026-19 Leihs Gustav Plešnice Senioři
4 101-19 Klesnil Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Muži A
5 039-19 Fidler René Roudnice nad Labem Muži B
6 263-19 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Senioři
7 022-19 Jiráček Zdeněk Třeboň Senioři
8 254-19 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži B
9 033-19 Mitáš Jaroslav Komařice Veteráni
10 027-19 Suda Ladislav Město Touškov Muži B
11 244-19 Neznaj František Svitavy Senioři
12 029-19 Prokeš Vladimír Rudolfov Muži B
13 137-19 Pražák Petr Nový Bydžov Muži B
14 308-19 Havlík Dušan Trutnov Muži C
15 014-19 Pražák František Nový Bydžov Veteráni
16 136-19 Mocek Michal Nový Bydžov Muži A
17 271-19 Mocek Martin Nový Bydžov Muži C
18 047-19 Salaj Josef Napajedla Senioři
19 024-19 Štenglová Michaela Dnešice Ženy
20 036-19 Sokola Bronislav Napajedla Muži B
21 088-19 Hrouda Jaroslav Čerčany Veteráni
22 F01-16 Eder Robert Wien Muži C
23 116-19 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
24 135-19 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
25 180-19 Hondl František Hostouň Muži A
26 023-19 Štengl Jiří Dnešice Muži A
27 369-19 Navara Jaroslav Druztova Muži C
28 309-19 Stanke Petr Baška Muži C
29 248-19 Hilšer Ivo Archlebov Muži B
30 310-19 Galusova Jana Baška Ženy
31 056-19 Špaček Pavel Vlasatice Muži A
32 102-19 Staněk Tomáš Stará Bělá Muži A
33 149-18 Malinský Zbyněk ml. Křížlice Muži B
34 306-19 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
35 334-19 Sobotka Libor ŽĎÁR nad Sázavou Muži B
36 210-19 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži C
37 018-19 Brouček Ladislav Vysoké Chvojno Veteráni
38 138-19 Macura Leoš Hradec Králové Muži B
39 302-19 Rozumek Josef Napajedla Senioři
40 162-19 Jeleň Ivan Praha Muži A
41 053-19 Pacal Antonín Stránecká Zhoř Muži B
42 063-19 Smutný Jaroslav Záhornice Senioři
43 347-19 Zelina Aleš Zlín Muži A
44 173-19 Mácha Karel Strančice Muži A
45 314-19 Tureček Václav Kaplice Senioři
46 050-19 Rybín Milan Čachovice Muži A
47 F05-19 KRYSZKIEWICZ HUBERT ZDUNY Senioři
48 082-19 Jankovský Miroslav Benešov Senioři
49 147-19 Vaněk Roman Orlické Zahoří Muži A
50 007-19 Prokop Jiří Vlašim Muži B
51 352-19 Minich Tomáš Staré Sedliště Muži C
52 126-19 Staněk Karel Ostrava Stará Bělá Muži A
53 151-19 Šrom Petr Opatovice n/Labem Muži A
54 Prušek Miroslav Podůlšany Senioři
55 339-19 Kocourek Ladislav Hluboká nad Vltavou Muži C
56 094-19 Weiss Josef Vlašim Senioři
57 003-19 Činčera Přemysl Nové Město n. Metují Senioři
58 272-19 Popelka Stanislav Loděnice Muži B
59 005-19 Mrázek Lubomír Mladá Vožice Muži C
60 Bárta Jan Nové Město nad Metuj Nezařazeno
61 011-19 Hedvik Jaromír Benešov Senioři
62 057-19 Hosnedl Pavel Kolinec Senioři
63 106-19 Navrátil Bedřich Český Krumlov Veteráni
64 139-19 Kašpar Jiří Chlumec nad Cidlinou Muži B
65 068-19 Mikulka Peter Skalica Muži A
66 044-19 Matějů Filip Svitávka Muži A
67 175-19 Kirchner Milan Písek Muži B
68 021-19 Steiner Jan Orlík nad Vltavou Muži A
69 278-19 Kučera Josef Mirovice Veteráni
70 134-19 Kopáček Pavel Volyně Muži A
71 098-19 Staněk Jan Praha 10 Senioři
72 Horváth Jozef Trnovec nad Váhom Nezařazeno
73 245-19 Staňková Eva Ostrava Ženy
74 172-19 Paur Milan Slaný Senioři
75 154-19 Štícha Lubomír Praha Muži A
76 330-19 Zbořil Rudolf Praha 10 Muži C
77 Hojný Aleš Hradec Králové Nezařazeno
78 037-19 Medek Jiří Benešov u Prahy Muži A
79 366-19 Všetula Miroslav Hrusice Muži C
80 373-19 Vejr Zbyněk Podoliby Muži C
81 Berný Jaroslav Hořice Nezařazeno
82 316-19 Kalík Miroslav Klobuky Muži C
83 Berný Michal Hořice Nezařazeno
84 001-19 Vranák Martin Mělník Muži B
85 Vaněk Matěj Orlické Zahori Nezařazeno
86 140-19 Koloc Martin Mladá Boleslav Senioři
87 221-19 Černošek Milan Březina Muži A
88 Muchitsch Philipp Wien Nezařazeno
89 Ratzenböck Karl Frauenkirchen Nezařazeno
90 Bulva Vítězslav Žamberk Nezařazeno
91 015-19 Můčka Igor Vnorovy Muži A
92 215-19 Herel Hubert Praha Junioři
93 096-19 Honz Petr Praha 9 Muži B
94 016-19 Můčka Michal Vnorovy Junioři
95 095-19 Potůček Jaroslav Benešov Muži B
96 219-19 Petrášek Tomáš Vamberk Muži B
97 287-19 Lipenský Petr Žamberk Senioři
98 356-19 Novák Libor České Budějovice Muži A
99 312-19 Maňáková Martina Nosislav Ženy
100 168-19 Herel Tomáš Český Brod Muži B
101 072-19 Kožený Jan ml. Měřín Muži B

Počet přihlášených střelců: 101


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.