Velká cena Horňácka - Javorník 200 terčů

Termín: 10.08. - 11.08.2019
Čas: 9:00
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Velká nad Veličkou
Startovné: 2880 Kč
Uzávěrka přihlášek: 09.08.2019
Maximální počet střelců: 120
Český pohár: Ikona
 
 

4 kolo ČP

9.8. 2019  Pátek - tréning od 13:30

10.8.2019 Sobota- začátek soutěže od 9:00

11.8.2019 Neděle- začátek soutěže od 8:30

Střelnice: Javorník

Kategorie: Muži A,B,C, Senior, Veterán, Mistři, Ženy, Junior

Startovné: 2880,-Kč/ Junior 1440,-Kč

                     (členové ASAT, zahraniční střelci se zaplaceným ročním příspěvkem ASATu):

                      2400,-Kč/ Junior 1200,-Kč

GPS:48.8322422N, 17.5387903E

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 031-19 Ryšavý Miroslav Majdalena Veteráni
2 F65-16 Farkas Endre Békéscsaba Muži A
3 026-19 Leihs Gustav Plešnice Senioři
4 317-19 Čábera Ladislav Humpolec Muži C
5 101-19 Klesnil Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Muži A
6 039-19 Fidler René Roudnice nad Labem Muži B
7 263-19 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Senioři
8 254-19 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži B
9 033-19 Mitáš Jaroslav Komařice Veteráni
10 027-19 Suda Ladislav Město Touškov Muži B
11 244-19 Neznaj František Svitavy Senioři
12 029-19 Prokeš Vladimír Rudolfov Muži B
13 137-19 Pražák Petr Nový Bydžov Muži B
14 308-19 Havlík Dušan Trutnov Muži C
15 014-19 Pražák František Nový Bydžov Veteráni
16 136-19 Mocek Michal Nový Bydžov Muži A
17 271-19 Mocek Martin Nový Bydžov Muži C
18 047-19 Salaj Josef Napajedla Senioři
19 024-19 Štenglová Michaela Dnešice Ženy
20 036-19 Sokola Bronislav Napajedla Muži B
21 088-19 Hrouda Jaroslav Čerčany Veteráni
22 116-18 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
23 135-19 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
24 180-19 Hondl František Hostouň Muži A
25 F96-19 Šmida Miroslav Kopčany Muži A
26 023-19 Štengl Jiří Dnešice Muži A
27 369-19 Navara Jaroslav Druztova Muži C
28 309-19 Stanke Petr Baška Muži C
29 248-19 Hilšer Ivo Archlebov Muži B
30 310-19 Galusova Jana Baška Ženy
31 056-19 Špaček Pavel Vlasatice Muži A
32 306-19 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
33 210-19 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži C
34 138-19 Macura Leoš Hradec Králové Muži B
35 162-19 Jeleň Ivan Praha Muži A
36 017-19 Salaj Zdeněk Napajedla Muži A
37 F36-17 Nestler Christoph Korneuburg Nezařazeno
38 360-19 Klofáč Miroslav Tlumačov Muži C
39 173-19 Mácha Karel Strančice Muži A
40 314-19 Tureček Václav Kaplice Senioři
41 119-19 Stanislav Tomáš Vnorovy Muži A
42 050-19 Rybín Milan Čachovice Muži A

Počet přihlášených střelců: 42


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.