Velká cena Moravy - 200 tečů

Termín: 22.06. - 23.06.2019
Čas: 9:00
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Bzenec
Startovné: 2880 Kč
Uzávěrka přihlášek: 21.06.2019
Maximální počet střelců: 120
Český pohár: Ikona
 
 

2 kolo ČP

21.6.2019 Pátek -trénink od 13:00

22.6.2019 Sobota - začátek soutěže od 8:30

23.6.2019 Neděle - začátek soutěže od 8:00

Střelnice: Bzenec-Přívoz

Kategorie: Muži A,B,C, Senior, Veterán, Mistři, Ženy, Junior

Startovné: 2880,-Kč/ Junior 1440,-Kč

                     (členové ASAT, zahraniční střelci se zaplaceným ročním příspěvkem ASATu):

                      2400,-Kč/ Junior 1200,-Kč

GPS:48.9385844N, 17.2968336E

Maximální počet střelců 120.

Obrázky

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 007-19 Prokop Jiří Vlašim Muži B
2 031-19 Ryšavý Miroslav Majdalena Veteráni
3 004-19 Matoušek Václav Městec Králové Senioři
4 026-19 Leihs Gustav Plešnice Senioři
5 101-19 Klesnil Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Muži A
6 039-19 Fidler René Roudnice nad Labem Muži B
7 263-19 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Senioři
8 022-19 Jiráček Zdeněk Třeboň Senioři
9 254-19 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži B
10 033-19 Mitáš Jaroslav Komařice Veteráni
11 034-19 Kubíček Karel České Velenice Veteráni
12 027-19 Suda Ladislav Město Touškov Muži B
13 244-19 Neznaj František Svitavy Senioři
14 029-19 Prokeš Vladimír Rudolfov Muži B
15 137-19 Pražák Petr Nový Bydžov Muži B
16 308-19 Havlík Dušan Trutnov Muži C
17 014-19 Pražák František Nový Bydžov Veteráni
18 136-19 Mocek Michal Nový Bydžov Muži A
19 271-19 Mocek Martin Nový Bydžov Muži C
20 047-19 Salaj Josef Napajedla Senioři
21 024-19 Štenglová Michaela Dnešice Ženy
22 036-19 Sokola Bronislav Napajedla Muži B
23 088-19 Hrouda Jaroslav Čerčany Veteráni
24 116-19 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
25 135-19 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
26 180-19 Hondl František Hostouň Muži A
27 F96-19 Šmida Miroslav Kopčany Muži A
28 023-19 Štengl Jiří Dnešice Muži A
29 369-19 Navara Jaroslav Druztova Muži C
30 309-19 Stanke Petr Baška Muži C
31 248-19 Hilšer Ivo Archlebov Muži B
32 012-19 Zázvorka Pavel Vrchlabí Senioři
33 310-19 Galusova Jana Baška Ženy
34 056-19 Špaček Pavel Vlasatice Muži A
35 164-19 Jelínek Jiří Znojmo Veteráni
36 102-19 Staněk Tomáš Stará Bělá Muži A
37 245-19 Staňková Eva Ostrava Ženy
38 306-19 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
39 302-19 Rozumek Josef Napajedla Senioři
40 334-19 Sobotka Libor ŽĎÁR nad Sázavou Muži B
41 210-19 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži C
42 304-19 Skácel Ivo Přítluky Muži C
43 050-19 Rybín Milan Čachovice Muži A
44 138-19 Macura Leoš Hradec Králové Muži B
45 272-19 Popelka Stanislav Loděnice Muži B
46 162-19 Jeleň Ivan Praha Muži A
47 017-19 Salaj Zdeněk Napajedla Muži A
48 F36-17 Nestler Christoph Korneuburg Nezařazeno
49 F79-19 Wieme Stefaan Sleidinge Muži B
50 Marnix Houttekier Sleidinge Senioři
51 F66-16 Fraeyman Carlos Ruddervoorde Mistři
52 347-19 Zelina Aleš Zlín Muži A
53 390-19 Novák Jakub Černá v Pošumaví Nezařazeno
54 391-19 Vysokomýtský Jan Český Krumlov Muži C
55 360-19 Klofáč Miroslav Tlumačov Muži C
56 173-19 Mácha Karel Strančice Muži A
57 F04-19 Hoľan Andrej Rozhanovce Muži B
58 F03-19 Hrehor Jaroslav Rozhanovce Muži C
59 314-19 Tureček Václav Kaplice Senioři
60 315-19 Celnar Antonín Ivaň Muži B
61 366-19 Všetula Miroslav Hrusice Muži C
62 037-19 Medek Jiří Benešov u Prahy Muži A
63 Ďurík Jaroslav Martin Veteráni
64 082-19 Jankovský Miroslav Benešov Senioři
65 005-19 Mrázek Lubomír Mladá Vožice Muži C
66 098-19 Staněk Jan Praha 10 Senioři
67 068-19 Mikulka Peter Skalica Muži A
68 352-19 Minich Tomáš Staré Sedliště Muži C
69 126-19 Staněk Karel Ostrava Stará Bělá Muži A
70 F99-19 Bauć Wojciech Katowice Muži A
71 Hess Slawomir Ligota Muži C
72 Vaněk Matěj Orlické Zahori Nezařazeno
73 Pacyga Bartlomiej Czechowice-Dziedzice Nezařazeno
74 215-19 Herel Hubert Praha Junioři
75 168-19 Herel Tomáš Český Brod Muži B
76 147-19 Vaněk Roman Orlické Zahoří Muži A
77 001-19 Vranák Martin Mělník Muži B
78 Kamiński Marcin Mikołów Nezařazeno
79 154-19 Štícha Lubomír Praha Muži A
80 195-17 Korál Petr Sušice Muži C
81 339-19 Kocourek Ladislav Hluboká nad Vltavou Muži C
82 221-19 Černošek Milan Březina Muži A
83 Nekoranec Igor Martin Nezařazeno
84 F100-19 Plucinski Marcin Katowice Muži A
85 038-19 Liška Lukáš Praha 9 Muži C
86 071-19 Paleček Ladislav Vlasatice Senioři
87 Cieplik Łukasz Pokój Nezařazeno
88 F78-19 Semanský Jaromir Skalica Senioři
89 375-19 Tureček Jiří Horní Maršov Muži C
90 F104-19 Vondrák Vladimír Nitra Muži C
91 239-19 Mrhálek Karel Kroměříž Nezařazeno
92 094-19 Weiss Josef Vlašim Senioři
93 003-19 Činčera Přemysl Nové Město n. Metují Senioři
94 212-19 Starec Jaroslav Lidice Muži C
95 172-19 Paur Milan Slaný Senioři
96 115-19 Michálek Lubomír Měnín Muži A
97 305-19 Nečas Václav Židlochovice Muži B
98 183-19 Machan Marek Brno Muži A

Počet přihlášených střelců: 98


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2019 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.