Velká cena Moravy Bzenec - Přívoz 1.kolo ČP LP 200

Termín: 16.06. - 17.06.2018
Čas: 08:30
Disciplína: Lovecký parcour (Sporting)
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Bzenec
Startovné: 2880 Kč
Uzávěrka přihlášek: 15.06.2018
Maximální počet střelců: 120
Český pohár: Ikona
 
 
Trénink 15. 6. 2018 od 13,00 hod.

Sobota 16. 6. 2018  od 8,30        

Neděle  17. 6. 2018 od 8,00


Startovné 2880,-Kč, Junioři 1440,-Kč

Členové ASAT a zahraniční střelci se zaplaceným členským příspěvkem 2400,-Kč, junioři 1200,- Kč

Obrázky

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 F05-18 Kryszkiewicz Hubert ZDUNY Senioři
2 088-18 Hrouda Jaroslav Čerčany Veteráni
3 101-18 Klesnil Zdeněk ml. Kostelec u Holešova Muži A
4 263-18 Klesnil Zdeněk st. Kostelec u Holešova Muži B
5 026-18 Leihs Gustav Plešnice Senioři
6 039-18 Fidler René Roudnice nad Labem Muži B
7 031-18 Ryšavý Miroslav Majdalena Senioři
8 004-18 Matoušek Václav Městec Králové Senioři
9 034-18 Kubíček Karel České Velenice Veteráni
10 271-18 Mocek Martin Nový Bydžov Muži C
11 023-18 Štengl Jiří Dnešice Muži A
12 180-18 Hondl František Hostouň Muži A
13 244-18 Neznaj František Svitavy Muži C
14 033-18 Mitáš Jaroslav Komařice Veteráni
15 027-18 Suda Ladislav Město Touškov Muži C
16 015-18 Můčka Igor Vnorovy Muži A
17 012-18 Zázvorka Pavel Vrchlabí Senioři
18 116-18 Uher Jaromír Lanžhot Senioři
19 029-18 Prokeš Vladimír Rudolfov Muži C
20 306-18 Fidlerová Petra Vranov u Čerčan Ženy
21 308-18 Havlík Dušan Horní Maršov Muži C
22 254-18 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá Muži C
23 022-18 Jiráček Zdeněk Třeboň Senioři
24 Špaček ml. Pavel Vlasatice Junioři
25 056-18 Špaček Pavel Vlasatice Muži A
26 243-18 Hnilička Milan Brno Veteráni
27 098-18 Staněk Jan Praha 10 Senioři
28 164-18 Jelínek Jiří Znojmo Veteráni
29 314-18 Tureček Václav Kaplice Senioři
30 199-18 Horák František Dušejov Muži C
31 Nestler Christopher Mistelbach Nezařazeno
32 102-18 Staněk Tomáš Stará Bělá Muži A
33 162-18 Jeleň Ivan Praha Muži A
34 309-18 Stanke Petr Baška Muži C
35 071-18 Paleček Ladislav Vlasatice Senioři
36 F96-18 Šmida Miroslav Kopčany Muži C
37 304-18 Skácel Ivo Přítluky Muži B
38 050-18 Rybín Milan Čachovice Muži A
39 310-18 Galusova Jana Baška Ženy
40 136-18 Mocek Michal Nový Bydžov Muži C
41 137-18 Pražák Petr Nový Bydžov Muži C
42 014-18 Pražák František Nový Bydžov Senioři
43 082-18 Jankovský Miroslav Benešov Muži A
44 057-18 Hosnedl Pavel Kolinec Muži B
45 126-18 Staněk Karel Ostrava Stará Bělá Muži A
46 245-18 Staňková Eva Ostrava Ženy
47 135-18 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou Muži B
48 119-18 Stanislav Tomáš Vnorovy Muži A
49 047-18 Salaj Josef Napajedla Senioři
50 288-18 Rusek Aleš Osová Bytíška Muži C
51 Hilšer Ivo Archlebov Muži B
52 295-18 Stejskalová Zuzana Kozmice u Benešova Ženy
53 F04-18 Hoľan Andrej Rozhanovce Muži C
54 Nekoranec Igor Martin Rozhodčí
55 F03-18 Hrehor Jaroslav Rozhanovce Muži C
56 085-18 Kaprálek Michal Poříčí nad Sázavou Muži A
57 Ďurík Jaroslav Martin Veteráni
58 339-18 Kocourek Ladislav Hluboká nad Vltavou Muži C
59 068-18 Mikulka Peter Skalica Muži B
60 F02-18 Líška Jan Rozhanovce Senioři
61 046-18 Straka Ladislav ml. Čerčany Muži B
62 210-18 Filippi Marcel MLADE BUKY Muži B
63 049-18 Stibůrek Martin Přestavlky u Čerčan Muži C
64 Volf Jan Suchdol nad/Lužnicí Senioři
65 Stibůrek Jiří Přestavlky u Čerčan Nezařazeno
66 173-18 Mácha Karel Strančice Muži B
67 218-18 Staněk Tomáš Senohraby Muži C
68 138-18 Macura Leoš Hradec Králové Muži B
69 006-18 Rataj Václav Město Touškov Muži B
70 305-18 Nečas Václav Židlochovice Muži C
71 296-18 Němeček Josef Velké Hostěrádky Muži B
72 018-18 Brouček Ladislav Vysoké Chvojno Veteráni
73 315-18 Celnar Antonín Ivaň Muži A
74 001-18 Vranák Martin Mělník Muži B
75 312-18 Maňáková Martina Nosislav Ženy
76 139-18 Kašpar Jiří Chlumec nad Cidlinou Muži B
77 140-18 Koloc Martin Mladá Boleslav Senioři
78 Haris Michal Žabčice Nezařazeno
79 307-18 Rataj Václav ml. Stod Junioři
80 215-18 Herel Hubert Praha Junioři
81 168-18 Herel Tomáš Český Brod Muži C
82 037-18 Medek Jiří Benešov u Prahy Muži A
83 028-18 Hruška Pavel Blatnice pod Sv. Ant Senioři
84 149-18 Malinský Zbyněk ml. Křížlice Junioři
85 273-18 Malinský Zbyněk st. Křížlice Muži C
86 024-18 Štenglová Michaela Dnešice Ženy
87 F81-18 Šmelko Viktor Košice Muži C
88 153-18 Divišek Martin ml. Chlumec n. C. Junioři
89 054-18 Streit Vlastislav Miroslav Veteráni

Počet přihlášených střelců: 89


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2018 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.