Zoli Challenge - II.kolo ČP - Sellier & Bellot cup

Termín: 26.05. - 27.05.2018
Čas: 8:30
Disciplína: Univerzální trap
Pořadatel: ASAT
Střelnice: Brno-Soběšice
Startovné: 2000 Kč
Uzávěrka přihlášek: 26.05.2018
Maximální počet střelců: 90
Český pohár: Ikona
 
 
Trénink: 25. 5. 2018 od 12:00 do 17:00 hodin

Startovné: 2000,- Kč, členové ASAT a zahraniční střelci se zaplaceným členským příspěvkem ASATu 1800,- Kč

Junioři: 1000,- Kč

Přihlášení střelci

Poř. Č. ASAT Jméno Bydliště Kategorie
1 298-18 Janouškovec Petr Tachov Muži C
2 065-18 Bouda Josef Hlohovčice Mistři
3 335-18 Archleb Vladimír Broumov Muži (UT)
4 191-18 Bulík Pavel Dolní Kralovice Muži (UT)
5 249-18 Čermák Josef Příbram IV Mistři
6 194-18 Cigán Jindřich Hať Veteráni
7 303-18 Daněk Robin Hradec Králové Muži (UT)
8 Dohnal Stanislav Vojkovice Nezařazeno
9 099-18 Halouzka Tomáš Prostějov Muži C
10 052-18 Kadaně Pavel Sušice Muži (UT)
11 285-18 Hartoš Jan Opava Senioři
12 344-18 Herčík Tomáš Městec Králové Muži (UT)
13 293-18 Herodes Milan Jinačovice Muži (UT)
14 048-18 Kozák Radek Hustopeče Muži (UT)
15 187-18 Šimák Robert Bystřice Muži (UT)
16 131-18 Smetana Zdeněk  Mladá Vožice Muži (UT)
17 132-18 Smetana Zdeněk ml. Mladá Vožice Muži (UT)
18 328-18 Malínek Radek Olomouc Muži (UT)
19 280-18 Maleček Jiří Český Brod Senioři
20 224-18 Samek Václav Dobruška Muži (UT)
21 192-18 Horníček Dominik Dobruška Muži (UT)
22 193-18 Moravec Jaroslav Solnice Veteráni
23 251-18 Krčma Pavel Nezdenice Muži (UT)
24 269-18 Bořuta Martin Podkopná lhota Muži (UT)
25 121-18 Hofman Josef Všestary Mistři
26 204-18 Ardelán Michal Hradec Králové Muži (UT)
27 209-18 Vošický Jaroslav Praha 10 Muži (UT)
28 208-18 Vošická Eva Černovice Ženy
29 341-18 Navrátil Josef Bučovice Muži (UT)
30 092-18 Kováč Pavel Karolinka Muži (UT)
31 342-18 Navrátil Václav Slavkov u Brna Muži (UT)
32 108-18 Vaňáč Václav ml. Písek Muži C
33 294-18 Vítek Vítězslav Nová Ves Muži (UT)
34 040-18 Vaňhara Oldřich Fryšták Muži (UT)
35 232-18 Matějík Miroslav Záhorovice Senioři
36 252-18 Jareš Ondřej Rožďalovice Muži (UT)
37 230-18 Štembera Jiří Příbram Muži (UT)
38 284-18 Šplíchal Miroslav Vitice Mistři
39 281-18 Skala Richard Český Brod Senioři
40 292-18 Seidler Pavel Plzen Muži (UT)
41 200-18 Tesař Miroslav Hať Muži (UT)
42 229-18 Pavel Josef Dobříš Veteráni
43 253-18 Peroutka Karel Lelekovice Senioři
44 D01-18 Kaiser Vít Chlum u Třeboně Muži (UT)
45 270-18 Nováček Petr Písek Muži (UT)
46 337-18 Procházka Jan Jihlava Senioři
47 326-18 Rosecký Patrik České Budějovice Muži (UT)
48 304-18 Skácel Ivo Přítluky Muži B
49 300-18 Vala Jiří Bystřice nad P. Muži (UT)
50 301-18 Zabystrzan Lubomír Frýdek Místek Senioři
51 325-18 Zálešák Jiří Dvorce Muži (UT)
52 283-18 Hubený Jan Příbram II: Muži (UT)
53 343-18 Hubený Matouš Příbram Muži (UT)
54 130-18 Janeček Radislav  Hrušovany nad Jev. Senioři
55 332-18 Havel Miroslav Bedřichov Muži (UT)
56 206-18 Herzán Václav Opočno Muži A
57 237-18 Gach Jiří Otrokovice Muži (UT)
58 236-18 Vondráček Aleš Praha 3 Muži (UT)
59 299-18 Knötig Leoš BRNO-Královo Pole Muži (UT)
60 176-18 Novák Josef Kolín Muži A
61 177-18 Pohanková Iva Oseček Ženy
62 Lubomír Beňo Lubovec Nezařazeno
63 297-18 Šindelář Antonín p .Velké Přílepy Muži (UT)
64 Jozef Beňo Lubovec Nezařazeno
65 Hojný Michal Hradec Králové Nezařazeno
66 Vertich Rudolf Kozomin Nezařazeno
67 Černý Lukáš Kralupy nad Vltavou Nezařazeno
68 Vavřinová Zuzana Sobůlky Nezařazeno
69 Mařík Ladislav Ždánice Nezařazeno
70 Vít Tomáš Veverská Bítýška Nezařazeno
71 Škrna Jiří Volary Nezařazeno
72 111-18 Vávra Karel Mirošovice u Prahy Muži (UT)
73 345-18 Bém Tomáš Plzeň Muži (UT)
74 Gaja Václav Olomouc Nezařazeno
75 Huťan Filip Jablonové Nezařazeno
76 Janouškovcová Diana Tachov Nezařazeno
77 D05-18 Pečenka Vladimír Kostelní Hlavno Muži (UT)
78 Včelák Pavel Čeperka Nezařazeno

Počet přihlášených střelců: 78


 

Asociace ASAT, Lánovská 695, 543 01 Vrchlabí
tel.: +420 730 125 690, e-mail: asat@asat.cz
© Asociace ASAT 2018 - všechna práva vyhrazena. Realizace Jaroslav Stýblo.