1 2 aim

Aktuality

Upozornění - členská schůze 2023

S ohledem na problémy se stávajícím webem a nefungujícím odesíláním hromadných emailů bych Vás chtěla všechny upozornit, že byl na webu dne 5. 1. 2023 vyvěšen program schůze konané dne 4. 2. 2023 v hotelu Tři Věžičky. 

Rok 2023

Rok 2023

Ráda bych Vám jménem Asociace střelců na asfaltové terče všem popřála hodně štěstí, pevné zdraví a lásky do nového roku, a hlavně hodně střeleckých úspěchů!

Michaela Štenglová

Mimořádná členská schůze

President ASAT svolává mimořádnou ČLENSKOU SCHŮZI na den 8.10.2022 do restaurace Vráž na střelnici Vráž od 17-18 hod (podle ukončení sobotního závodu na Vráži). 

Jelikož bude každoroční členská schůze přesunuta na únor roku 2023, je potřeba schválit potřebné náležitosti před koncem roku 2022. 

Delegování střelců na MS a ME

Parkurová komise na svém posledním jednání schválila delegování nejlepších českých střelců (zaplacením startovného) na vrcholné závody Fitasc MS nebo ME (dle destinace).

Mistrovství Evropy v lovecké kombinaci

Mistrovství Evropy v lovecké kombinaci

Ve dnech 1. 7. - 3. 7. 2022 se konalo na střelnici v Piancardatu v Itálii mistrovství Evropy v lovecké kombinaci. Českým střelcům se podařilo získat 5 medailí z toho čtyři zlaté. V kategorii veteránů se na prvním místě umístil Milan Kirchner. Další zlatou medaili v kulové střelbě získalo české družstvo ve složení: Pavel Zázvorka, Tomáš Staněk, Hubert Herel, Karel Kotrc, Zbyněk Červenka, Martin Šlechta. V kategorii open se družstvo ve stejném složení umístilo na třetím místě. V kulové střelbě získal zlatou medali Martin Šlechta, mistryní Evropy v kategorii žen se stala Michaela Štenglová. Všem střelcům gratulujeme!