1 2 aim

Aktuality

FITASC - pojištění

Dobrý den,
ze strany FITASC došlo ke zrušení pojištění odpovědnosti a od nyní je každý povinen si toto pojištění zřídit sám. ASAT za toto zřízení zodpovídá a tak žádám všechny, kdo jede v letošním roce na závod FITASC o zaslání potvrzení o zřízení pojištění. Kdo nebude mít zaslané potvrzení, bude odhlášen ze závodu. Potvrzení prosím zasílejte na stenglova@asat.cz

Děkuji za pochopení

Michaela Štenglová

Změna místa konání II. kolo ČP „Sellier & Bellot cup"

„Pozor změna místa konání II. kolo ČP „Sellier & Bellot cup“

Vážení střelci, s ohledem na technické problémy na střelnici ve Vlašimi a nemožnost uspořádání závodu v plánovaném termínu, jsme nuceni
II.kolo ČP „Sellier & Bellot cup“ přeložit na střelnici Sudický dvůr – Boskovice. Všichni střelci přihlášeni do Vlašimi budou automaticky převedeni
V případě, že jste přihlášeni a závodu se nebudete chtít zúčastnit, je nutné odhlásit se a neblokovat tím účast ještě nepřihlášeným střelcům.

Závod je s ohledem na Pandemický zákon uzavřen pouze pro členy ASAT a kapacita je 72 střelců.

Děkuji všem za pochopení

Robert Šimák

Výkonný prezident pro univerzální trap
 

Rozdělení kategorií pro rok 2021 - OPRAVA

Dobrý den,

při rozdělování kategorie Muži, se mi vloudila chybka do výpočtu. Správné hranice jednotlivých skupin pro letošní rok jsou:

A - 76% a více
B - 71% - 75,99%
C -  0 - 70,99%

Omlouvám se a děkuji za upozornění.

Igor Pokorný

 

I.KOLO ČP - SELLIER & BELLOT CUP - ZRUŠENO

UPOZORNĚNÍ!

Na základě aktuálního nařízení vlády, které v poslední verzi z 10.5. 23:25 hod. upřesňuje předešlá prohlášení, jsme nuceni plánovaný závod v Sudicích zrušit. Náhradní termín uvedeme na stránkách ASAT a na FB ve skupině Univerzální trap.

Komise UT tímto děkuje za pochopení.

Změna místa konání MS v LP

Dobrý den Všem,
dne 10.5.2021 bylo ze strany FITASC změněno místo konání MS v LP z důvodů ekologických problémů střelnice Gánt. Šampionát bude probíhat na střelnici v Galgamásci. Co se týče startovného a přihlášení, je vše automaticky převedeno ze strany FITASC. Pokud někdo provedl rezervaci ubytování na doporučených stránkách FITASC, lze provést změnu ubytování na stejné stránce. Pokud má však někdo ubytování objednané mimo tyto stránky, co nejdříve uskutečněte zrušení rezervace, k čemuž je ubytovací zařízení ze zákona povinné, a to ve lhůtě 30 dnů před příjezdem. Pokud budete mít s ubytováním jakékoliv problémy, neváhejte se na mě obrátit, poskytnu Vám kontakt, který zrušení provede na základě domluvy s FITASC.

V neposlední řadě jsou aktuální tyto hygienické opatření pro vstup na MS v LP:

 

  1. Zvací dopis, který je ke stažení zde
  2. SARS-CoV-2 negative test (ne starší než 72 dní před příjezdem) – test musí být v anglickém jazyce

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Michaela Štenglová

Kontrola zaplacených příspěvků

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat, ti kdo zaplatili členský příspěvek za tento rok, aby si na našich stránkách zkontrolovali, zda jsou v seznamu aktuálních členů. Popis je příloze.
Kdo letos uhradil příspěvek a v seznamu by se nenašel, ozvěte se mi prosím na email pokorny@asat.cz.

Děkuji za spolupráci.
S pozdravem
Igor Pokorný

GP 2021 - Vráž - ZRUŠENO

Grand Prix Praha 2021 na střelnici Vráž byla z důvodu pandemické situace s COVID - 19 v České republice zrušena. Zaplacené startovné bude střelcům vráceno.

The Grand Prix Prague 2021 at the Vráž shooting range was canceled due to the pandemic situation with COVID - 19 in the Czech Republic. The paid entry fee will be refunded to the shooters.