1 2 aim

Disciplína: Compak sporting

Organizace: ASAT

Soutěž: Český pohár v CS

Přihlášení střelci

Přihlášeno: 65, maximální počet startujících: 66

  Č. číslo Jméno Kategorie Bydliště Typ
1 304-22 Skácel Ivo Senioři Přítluky člen
2 015-22 Můčka Igor Muži A Vnorovy člen
3 312-22 Maňáková Martina Ženy Nosislav člen
4 460-22 Cába Zdeněk Muži C Český Krumlov člen
5 F080-17 Dziak Martin Mistři Košice zahraniční člen
6 026-22 Leihs Gustav Senioři Plešnice člen
7 031-22 Ryšavý Miroslav Veteráni Majdalena člen
8 F003-22 Hrehor Jaroslav Muži C Rozhanovce zahraniční člen
9 369-22 Navara Jaroslav Muži C Druztová člen
10 314-22 Tureček Václav Senioři Kaplice člen
11 F081-22 Šmelko Viktor Muži C Košice zahraniční člen
12 098-21 Staněk Jan Veteráni Praha 10 člen
13 115-21 Michálek Lubomír Muži A Měnín člen
14 F121-22 NOWAK ANDRZEJ Muži B Lodz zahraniční člen
15 116-22 Uher Jaromír Veteráni Lanžhot člen
16 047-22 Salaj Josef Senioři Napajedla člen
17 071-21 Paleček Ladislav Senioři Vlasatice člen
18 305-22 Nečas Václav Muži A Židlochovice člen
19 103-22 Otáhal Milan Mistři Kobylí člen
20 127-20 Zigo Martin Muži B Pohořelice člen
21 F002-22 Líška Jan Veteráni Rozhanovce zahraniční člen
22 F004-22 Hoľan Andrej Muži B Rozhanovce zahraniční člen
23 023-22 Štengl Jiří Muži A Dnešice člen
24 106-22 Navrátil Bedřich Veteráni Český Krumlov člen
25 254-22 Šustek Matěj Muži A Ostrava Nová Bělá člen
26 028-22 Hruška Pavel Senioři Blatnice pod Sv. Ant člen
27 488-22 Chmelová Adéla Ženy Krmelín člen
28 F100-22 Plucinski Marcin Plutoo Muži A Katowice zahraniční člen
29 068-21 Mikulka Peter Muži B Skalica člen
30 499-22 Pospíšil Lubomír Muži B Břeclav člen
31 119-22 Stanislav Tomáš Muži A Vnorovy člen
32 N407-22 Řehák Pavel Muži C Přerov člen
33 N416-22 Řeháková Lucie Ženy Přerov člen
34 F109-20 Jankovič Andrej Muži B Koválov zahraniční člen
35 422-22 Nejedlý Luděk Muži B Hostěradice člen
36 317-21 Čábera Ladislav Muži C Humpolec člen
37 F119-22 Kowalski Marek Muži A Brzozówka zahraniční člen
38 F113-22 Rosskopf Helmut Muži A Mannersdorf/March zahraniční člen
39 F114-22 Felber Rudolf Veteráni Ollersdorf zahraniční člen
40 F115-22 Sith Steve Muži C Mannersdorf zahraniční člen
41 F118-22 Zettel Georg Senioři Lassee zahraniční člen
42 N511 Winna Michael Muži B Neudorf im Weinviertel zahraniční člen
43 272-22 Popelka Stanislav Muži A Loděnice člen
44 F120-22 Kamiński Marcin Muži B Mikołów zahraniční člen
45 F116-22 Schauer Stephan Muži B Wittau zahraniční člen
46 F117-22 Riegler Gerhard Muži B Steinakirchen am For zahraniční člen
47 N499 Mayrhofer Johannes Muži B Leopoldsdorf zahraniční člen
48 N512 Stöger Johannes Senioři Wildendürnbach zahraniční člen
49 064-21 Zborník Karel Muži C Chlumec nad Cidlinou člen
50 113-21 Divišek Martin Muži A Chlumec n. C. člen
51 153-21 Divišek Martin ml. Muži A Chlumec n. C. člen
52 061-21 Divišek Tomáš Muži C Chlumec nad Cidlinou člen
53 062-21 Divišek Tomáš ml. Junioři Chlumec nad Cidlinou člen
54 375-22 Tureček Jiří Muži C Horní Maršov člen
55 012-22 Zázvorka Pavel Senioři Vrchlabí člen
56 036-22 Sokola Bronislav Senioři Napajedla člen
57 N424 Wagner Jürgen Muži A Oberwart zahraniční člen
58 058-22 Lengyel Jiří Senioři Olešná člen
59 145-21 Šlechta Martin Muži A Jaroměřice nad Rokyt člen
60 102-22 Staněk Tomáš Ost. Muži A Stará Bělá člen
61 498-22 Adámek Bohuslav Muži C Kanice člen
62 308-22 Havlík Dušan Muži C Janské Lázně člen
63 N513 Pela Erich Senioři Lassee střelec
64 450-22 Konečný Roman Muži C Litenčice člen
65 F096-21 Šmida Miroslav Muži A Kopčany zahraniční člen

Fotky

Dokumenty ke stažení