1 2 aim

Disciplína: Compak sporting

Organizace: ASAT

Soutěž: Český pohár v CS

Přihlášení střelci

Přihlášeno: 53, maximální počet startujících: 80

  Č. číslo Jméno Kategorie Bydliště Typ
1 304-22 Skácel Ivo Senioři Přítluky člen
2 098-22 Staněk Jan Veteráni Praha 10 člen
3 305-22 Nečas Václav Muži A Židlochovice člen
4 056-22 Špaček Pavel Muži A Vlasatice člen
5 312-22 Maňáková Martina Ženy Nosislav člen
6 031-22 Ryšavý Miroslav Veteráni Majdalena člen
7 054-20 Streit Vlastislav Veteráni Miroslav člen
8 254-22 Šustek Matěj Muži A Ostrava Nová Bělá člen
9 488-22 Chmelová Adéla Ženy Krmelín člen
10 033-22 Mitáš Jaroslav Veteráni Komařice člen
11 F116-22 Schauer Stephan Muži B Wittau zahraniční člen
12 F113-22 Rosskopf Helmut Muži A Mannersdorf/March zahraniční člen
13 F114-22 Felber Rudolf Veteráni Ollersdorf zahraniční člen
14 F115-22 Sith Steve Muži C Mannersdorf zahraniční člen
15 N514 Eschberger Sabine Ženy Bad Pirawarth zahraniční člen
16 N515 Eschberger Josef Muži B Bad Pirawarth zahraniční člen
17 N513 Pela Erich Senioři Lassee střelec
18 522-22 Řeháková Lucie Ženy Přerov člen
19 523-22 Řehák Pavel Muži C Přerov člen
20 071-22 Paleček Ladislav Senioři Vlasatice člen
21 F126-22 Stöger Johannes Senioři Wildendürnbach zahraniční člen
22 F127-22 Kastner Josef Muži B Neudorf im Weinviertel zahraniční člen
23 116-22 Uher Jaromír Veteráni Lanžhot člen
24 F046-22 Hertl Igor Muži A Skalica zahraniční člen
25 N525 Grois Herbert Nezařazeno Bernhardsthal střelec
26 245-22 Staňková Eva Ženy Ostrava člen
27 F124-22 Mayrhofer Johannes Muži B Leopoldsdorf zahraniční člen
28 N526 Schneider Martin Nezařazeno Großkrut střelec
29 520-22 Řeháková Michaela Ženy Praha 5 člen
30 154-22 Štícha Lubomír Muži A Praha člen
31 F109-22 Jankovič Andrej Muži B Koválov zahraniční člen
32 N218 Kolembus Vladimír Muži B Krásno nad Kysucou zahraniční člen
33 N327 Tichý Marián Muži C Dlhé Pole zahraniční člen
34 022-22 Jiráček Zdeněk Senioři Třeboň člen
35 F016-22 Dytkowski Piotr Muži A Katowice zahraniční člen
36 N528 Frühwirth Theresa Ženy Asparn / Zaya střelec
37 521-22 Chvojka Radek Muži C Lhota pod Libčany člen
38 F078-22 Semanský Jaromir Veteráni Skalica zahraniční člen
39 N529 Wiesinger Ing. Hannes Senioři Hüttendorf střelec
40 380-22 Hrouda Josef Muži UT Němčice člen
41 N531 Krásný Daniel Muži B Kolín střelec
42 N532 Janoušek Tomáš Muži C Nymburk střelec
43 F096-22 Šmida Miroslav Muži A Kopčany zahraniční člen
44 422-22 Nejedlý Luděk Muži B Hostěradice člen
45 360-22 Klofáč Miroslav Muži B Tlumačov člen
46 351-21 Cífka Jan Muži A Kvasice člen
47 029-22 Prokeš Vladimír Muži B Rudolfov člen
48 317-22 Čábera Ladislav Muži C Humpolec člen
49 058-22 Lengyel Jiří Senioři Olešná člen
50 N317 Ofenböck Richard Katzelsdorf střelec
51 N284 Schiefer Peter Muži B Wampersdorf střelec
52 F125-22 Wagner Jürgen Muži A Oberwart zahraniční člen
53 N533 Graf Kai Nezařazeno Eisenstadt střelec

Fotky

Dokumenty ke stažení