1 2 aim

Doplňující informace - MS a ME Maďarsko

Dobrý den, 
ráda bych Vás upozornila na požadavky, které musíte splňovat na blížející se šampionáty v Maďarsku. Je nutné mít s sebou pozvánku, dále negativní PCR test ne starší než 72 hodin. Co se týče očkování - Česká republika je zařazena mezi země, u kterých Maďarsko očkování akceptuje. Kdo je tedy naočkovaný nemusí mít výsledek negativního testu, stačí pouze certifikát o očkování, kdy po první dávce musí uběhnout více než 22 dní.
Každý musí mít vyplněnou již výše zmiňovanou pozvánku, tuto pozvánku musí mít vyplněnou i jakýkoliv doprovod střelce, který ve formuláři nebude mít vyplněné informace o zbrani. Dále je ze strany FITASC doporučeno, aby každý střelec měl s sebou potvrzení o provedení registrace na závod. V tomto případě postačí vytištěná listina přihlášených z FITASC.
V případě, že budete potřebovat provést PCR test před odjezdem zpět do ČR, bude možné si nechat odebrat vzorek v pátek 16.6.2021, pro střelce na Lovecké kombinaci bude možné provést test 9.6.2021. Jelikož se Maďarsko nachází v zelené zóně, tzn. v místě s nízkým rizikem nákazy COVID-19, neměl by být test ke zpáteční cestě potřeba. 

Veškeré informace k pobytu v Maďarsku naleznete zde: https://www.mzv.cz/budapest/cz/aktuality/madarsko_aktualni_informace_o_opatrenich.html

Pozvánka LP zde.

Pozvánka LK zde.

V případě dotazů, mne neváhejte kontaktovat. 

Děkuji :) 

 

Michaela Štenglová

Dokumenty ke stažení