1 2 aim

Disciplína: Lovecký parkúr (Sporting)

Organizace: ASAT

Soutěž: Český pohár v LP

Přihlášení střelci

Přihlášeno: 68

  Č. číslo Jméno Kategorie Bydliště Typ
1 026-22 Leihs Gustav Senioři Plešnice člen
2 031-22 Ryšavý Miroslav Veteráni Majdalena člen
3 304-22 Skácel Ivo Senioři Přítluky člen
4 F003-19 Hrehor Jaroslav Muži C Rozhanovce zahraniční člen
5 088-21 Hrouda Jaroslav Mistři Čerčany člen
6 098-21 Staněk Jan Veteráni Praha 10 člen
7 366-22 Všetula Miroslav Muži B Hrusice člen
8 116-21 Uher Jaromír Veteráni Lanžhot člen
9 047-21 Salaj Josef Senioři Napajedla člen
10 094-20 Weiss Josef Senioři Vlašim člen
11 305-21 Nečas Václav Muži A Židlochovice člen
12 312-22 Maňáková Martina Ženy Nosislav člen
13 102-21 Staněk Tomáš Ost. Muži A Stará Bělá člen
14 003-21 Činčera Přemysl Senioři Nové Město n. Metují člen
15 422-22 Nejedlý Luděk Muži B Hostěradice člen
16 369-22 Navara Jaroslav Muži C Druztová člen
17 137-22 Pražák Petr Muži A Nový Bydžov člen
18 029-21 Prokeš Vladimír Muži B Rudolfov člen
19 414-22 Driml Michal Muži B Praha 4 člen
20 215-21 Herel Hubert Muži A Praha člen
21 498-22 Adámek Bohuslav Muži C Kanice člen
22 F036-17 Nestler Christoph Veteráni Korneuburg zahraniční člen
23 354-22 Šimon Jaroslav Muži C Nové Veselí člen
24 071-22 Paleček Ladislav Senioři Vlasatice člen
25 033-22 Mitáš Jaroslav Veteráni Komařice člen
26 467-22 Lusk Stanislav Senioři Dýšina člen
27 522-22 Řeháková Lucie Ženy Přerov člen
28 523-22 Řehák Pavel Muži C Přerov člen
29 524-22 Kaprálek Michal Junioři Poříčí nad Sázavou člen
30 085-22 Kaprálek Michal Muži B Poříčí nad Sázavou člen
31 355-22 Lukeš Zdeněk Muži B sázava člen
32 N534 Lukaseder Herbert Senioři Tulln střelec
33 476-22 Lukeš Štěpán Muži B Žďár nad Sázavou člen
34 F096-22 Šmida Miroslav Muži A Kopčany zahraniční člen
35 N144 Ďurík Jaroslav Mistři Martin střelec
36 024-22 Štenglová Michaela Ženy Dnešice člen
37 001-22 Vranák Martin Muži C Mělník člen
38 N396 Štefanica Denis Nezařazeno Martin - Priekopa střelec
39 039-22 Fidler René Muži A Roudnice nad Labem člen
40 028-22 Hruška Pavel Senioři Blatnice pod Sv. Ant člen
41 F046-22 Hertl Igor Muži A Skalica zahraniční člen
42 N540 Meixner Ernst Veteráni Zundorf střelec
43 272-22 Popelka Stanislav Muži A Loděnice člen
44 101-22 Klesnil Zdeněk ml. Muži A Kostelec u Holešova člen
45 023-22 Štengl Jiří Muži A Dnešice člen
46 N330 Bízik Pavol Muži C Martin střelec
47 254-22 Šustek Matěj Muži A Ostrava Nová Bělá člen
48 119-22 Stanislav Tomáš Muži A Vnorovy člen
49 100-22 Honzová Tereza Ženy Praha 9 - Vysočany člen
50 135-22 Chrudimský Petr Muži B Chlumec nad cidlinou člen
51 095-22 Potůček Jaroslav Muži B Benešov člen
52 F030-22 Spitzka Heinz Mistři Oberasbach zahraniční člen
53 F079-20 Wieme Stefaan Nezařazeno Sleidinge zahraniční člen
54 N265 Marnix Houttekier Veteráni Sleidinge střelec
55 082-22 Jankovský Miroslav Senioři Benešov člen
56 172-22 Paur Milan Veteráni Slaný člen
57 F120-22 Kamiński Marcin Muži B Mikołów zahraniční člen
58 096-22 Honz Petr Senioři Praha 9 člen
59 N287 Tschiderer Karl-Thomas Grillenberg střelec
60 013-22 Zázvorka Pavel ml. Muži B Vrchlabí člen
61 F105-20 Bucsko Mihaly Veteráni Budapest zahraniční člen
62 002-22 Buksa Jan Veteráni Kroměříž člen
63 N549 Declerc Walter Senioři Tielt střelec
64 136-22 Mocek Michal Muži B Nový Bydžov člen
65 502-22 Bárta Jan Muži B Nové Město nad Metuj člen
66 N286 Nadj Zoltan Muži B Traiskirchen střelec
67 018-22 Brouček Ladislav Mistři Vysoké Chvojno člen
68 N284 Schiefer Peter Muži B Wampersdorf střelec

Dokumenty ke stažení