1 2 aim

Disciplína: Lovecký parkúr (Sporting)

Organizace: ASAT

Soutěž: Český pohár v LP

Přihlášení střelci

Přihlášeno: 108

  Č. číslo Jméno Kategorie Bydliště Typ
1 026-22 Leihs Gustav Senioři Plešnice člen
2 304-22 Skácel Ivo Senioři Přítluky člen
3 F003-22 Hrehor Jaroslav Muži C Rozhanovce zahraniční člen
4 088-22 Hrouda Jaroslav Mistři Čerčany člen
5 098-22 Staněk Jan Veteráni Praha 10 člen
6 366-22 Všetula Miroslav Muži B Hrusice člen
7 116-22 Uher Jaromír Veteráni Lanžhot člen
8 047-22 Salaj Josef Senioři Napajedla člen
9 305-22 Nečas Václav Muži A Židlochovice člen
10 312-22 Maňáková Martina Ženy Nosislav člen
11 102-22 Staněk Tomáš Ost. Muži A Stará Bělá člen
12 003-22 Činčera Přemysl Senioři Nové Město n. Metují člen
13 422-22 Nejedlý Luděk Muži B Hostěradice člen
14 369-22 Navara Jaroslav Muži C Druztová člen
15 137-22 Pražák Petr Muži A Nový Bydžov člen
16 029-22 Prokeš Vladimír Muži B Rudolfov člen
17 414-22 Driml Michal Muži B Praha 4 člen
18 215-22 Herel Hubert Muži A Praha člen
19 498-22 Adámek Bohuslav Muži C Kanice člen
20 F036-17 Nestler Christoph Veteráni Korneuburg zahraniční člen
21 354-22 Šimon Jaroslav Muži C Nové Veselí člen
22 071-22 Paleček Ladislav Senioři Vlasatice člen
23 033-22 Mitáš Jaroslav Veteráni Komařice člen
24 467-22 Lusk Stanislav Senioři Dýšina člen
25 522-22 Řeháková Lucie Ženy Přerov člen
26 523-22 Řehák Pavel Muži C Přerov člen
27 524-22 Kaprálek Michal Junioři Poříčí nad Sázavou člen
28 085-22 Kaprálek Michal Muži B Poříčí nad Sázavou člen
29 355-22 Lukeš Zdeněk Muži B sázava člen
30 N534 Lukaseder Herbert Senioři Tulln střelec
31 F096-22 Šmida Miroslav Muži A Kopčany zahraniční člen
32 024-22 Štenglová Michaela Ženy Dnešice člen
33 001-22 Vranák Martin Muži C Mělník člen
34 039-22 Fidler René Muži A Roudnice nad Labem člen
35 028-22 Hruška Pavel Senioři Blatnice pod Sv. Ant člen
36 F046-22 Hertl Igor Muži A Skalica zahraniční člen
37 N540 Meixner Ernst Veteráni Zundorf střelec
38 272-22 Popelka Stanislav Muži A Loděnice člen
39 101-22 Klesnil Zdeněk ml. Muži A Kostelec u Holešova člen
40 023-22 Štengl Jiří Muži A Dnešice člen
41 N330 Bízik Pavol Muži C Martin střelec
42 254-22 Šustek Matěj Muži A Ostrava Nová Bělá člen
43 119-22 Stanislav Tomáš Muži A Vnorovy člen
44 100-22 Honzová Tereza Ženy Praha 9 - Vysočany člen
45 135-22 Chrudimský Petr Muži B Chlumec nad cidlinou člen
46 095-22 Potůček Jaroslav Muži B Benešov člen
47 F030-22 Spitzka Heinz Mistři Oberasbach zahraniční člen
48 F079-20 Wieme Stefaan Nezařazeno Sleidinge zahraniční člen
49 N265 Marnix Houttekier Veteráni Sleidinge střelec
50 082-22 Jankovský Miroslav Senioři Benešov člen
51 172-22 Paur Milan Veteráni Slaný člen
52 F120-22 Kamiński Marcin Muži B Mikołów zahraniční člen
53 096-22 Honz Petr Senioři Praha 9 člen
54 N287 Tschiderer Karl-Thomas Grillenberg střelec
55 002-22 Buksa Jan Veteráni Kroměříž člen
56 N549 Declerc Walter Senioři Tielt střelec
57 136-22 Mocek Michal Muži B Nový Bydžov člen
58 502-22 Bárta Jan Muži B Nové Město nad Metuj člen
59 018-22 Brouček Ladislav Mistři Vysoké Chvojno člen
60 N284 Schiefer Peter Muži B Wampersdorf střelec
61 210-22 Filippi Marcel Muži C MLADE BUKY člen
62 050-22 Rybín Milan Muži A Čachovice člen
63 N139 Czobor Pavel Senioři Rybky střelec
64 005-22 Mrázek Lubomír Muži B Mladá Vožice člen
65 F004-22 Hoľan Andrej Muži B Rozhanovce zahraniční člen
66 053-22 Pacal Antonín Muži B Stránecká Zhoř člen
67 453-22 Finsterlová Marie Ženy Čáslav člen
68 360-22 Klofáč Miroslav Muži B Tlumačov člen
69 064-22 Zborník Karel Muži C Chlumec nad Cidlinou člen
70 072-22 Kožený Jan ml. Muži A Měřín člen
71 037-22 Medek Jiří Muži A Benešov u Prahy člen
72 497-22 Solar David Muži C Chlumec nad Cidlinou člen
73 F127-22 Winna Michael Muži B Neudorf im Weinviertel zahraniční člen
74 F109-22 Jankovič Andrej Muži B Koválov zahraniční člen
75 271-22 Mocek Martin Muži B Nový Bydžov člen
76 N408-21 Boja Gabor Muži C Vienna střelec
77 N552 Kastner Josef Muži B Neudorf im Weinviertel střelec
78 F068-22 Kersnik Mitja Veteráni Lukovica zahraniční člen
79 F133-22 Vilfan Marko Senioři IG střelec
80 F007-17 Buniowska Katarzyna Ženy Zduny zahraniční člen
81 F005-19 KRYSZKIEWICZ HUBERT Veteráni ZDUNY zahraniční člen
82 068-22 Mikulka Peter Muži B Skalica člen
83 488-22 Chmelová Adéla Ženy Krmelín člen
84 N076 Cieplik Waldemar Senioři Pokój střelec
85 N214 Cieplik Łukasz Muži C Pokój střelec
86 139-22 Kašpar Jiří Senioři Chlumec nad Cidlinou člen
87 515-22 Morávek Roman Muži C Ivančice člen
88 532-22 Trnka Lukáš Muži C Brno člen
89 F078-22 Semanský Jaromir Veteráni Skalica zahraniční člen
90 238-22 Kořínek Jindřich Nezařazeno Kroměříž člen
91 239-22 Mrhálek Karel Senioři Kroměříž člen
92 104-22 Lengyel Ivan Senioři Rakovník člen
93 056-22 Špaček Pavel Muži A Vlasatice člen
94 D004-22 Řezníček Vilém Veteráni Libiš doživotní člen
95 154-22 Štícha Lubomír Muži A Praha člen
96 221-22 Černošek Milan Senioři Březina člen
97 494-22 Černošek Kryštof Junioři Březina člen
98 408-22 Černošková Karolína Ženy Brno- Židenice člen
99 475-22 Křenek Roman Muži B Nemojov člen
100 357-22 Vaněk Matěj Muži B Orlické Záhoří člen
101 N086 Horváth Jozef Mistři Trnovec nad Váhom střelec
102 F108-20 Krchňavý Peter Senioři Vivica zahraniční člen
103 F104-22 Vondrák Vladimír Muži B Nitra zahraniční člen
104 004-22 Matoušek Václav Senioři Městec Králové člen
105 103-22 Otáhal Milan Mistři Kobylí člen
106 058-22 Lengyel Jiří Senioři Olešná člen
107 036-22 Sokola Bronislav Senioři Napajedla člen
108 145-22 Šlechta Martin Muži A Jaroměřice nad Rokyt člen

Fotky

Dokumenty ke stažení