1 2 aim

Rok 2022

Dobrý den všem,

prvotně bych vám všem chtěla popřát všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstí, zdraví a střeleckých úspěchů! Dále bych vás ráda seznámila s několika změnami. 

 

Členské příspěvky se od roku 2022 zvýšily na 1 000 Kč (při platbě do 31. 3. 2022) a 1 200 Kč (při platbě od 1. 4. 2022 do konce roku). Členské příspěvky byly navýšeny členskou schůzí, a to z důvodu sjednání pojištění odpovědnosti pro každého člena ASAT. Pro více informací o pojištění odpovědnosti zde.

Dále byl pověřen ŘV k tomu, aby dojednal se sekcí UT nominaci na výkonného prezidenta pro UT, předsedu komise pro UT a členy komise UT. Ráda bych touto cestou poděkovala za jednání, které proběhlo s členy sekce UT, kdy výkonným prezidentem pro UT zůstává pan Robert Šimák a předsedou komise pro UT zůstane pan Oldřich Vaňhara. Členové komise budou v následujících dnech ještě upřesněny. 

Dále proběhlo v listopadu roku 2021 vyhlášení ČP v LP za rok 2020 a 2021. V každé kategorii byly vyhodnoceni tři nejlepší střelci a v kategorii OPEN bylo vyhodnoceno prvních 10 střelců. Umístěným střelcům, kteří se nemohli účastnit vyhlášení, budou předány ceny po předchozí domluvě nebo na nejbližším konaném závodě. 

Michaela Štenglová

Dokumenty ke stažení