1 2 aim

Aktuality

I.KOLO ČP - SELLIER & BELLOT CUP - ZRUŠENO

UPOZORNĚNÍ!

Na základě aktuálního nařízení vlády, které v poslední verzi z 10.5. 23:25 hod. upřesňuje předešlá prohlášení, jsme nuceni plánovaný závod v Sudicích zrušit. Náhradní termín uvedeme na stránkách ASAT a na FB ve skupině Univerzální trap.

Komise UT tímto děkuje za pochopení.

Změna místa konání MS v LP

Dobrý den Všem,
dne 10.5.2021 bylo ze strany FITASC změněno místo konání MS v LP z důvodů ekologických problémů střelnice Gánt. Šampionát bude probíhat na střelnici v Galgamásci. Co se týče startovného a přihlášení, je vše automaticky převedeno ze strany FITASC. Pokud někdo provedl rezervaci ubytování na doporučených stránkách FITASC, lze provést změnu ubytování na stejné stránce. Pokud má však někdo ubytování objednané mimo tyto stránky, co nejdříve uskutečněte zrušení rezervace, k čemuž je ubytovací zařízení ze zákona povinné, a to ve lhůtě 30 dnů před příjezdem. Pokud budete mít s ubytováním jakékoliv problémy, neváhejte se na mě obrátit, poskytnu Vám kontakt, který zrušení provede na základě domluvy s FITASC.

V neposlední řadě jsou aktuální tyto hygienické opatření pro vstup na MS v LP:

 

  1. Zvací dopis, který je ke stažení zde
  2. SARS-CoV-2 negative test (ne starší než 72 dní před příjezdem) – test musí být v anglickém jazyce

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Michaela Štenglová

Kontrola zaplacených příspěvků

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat, ti kdo zaplatili členský příspěvek za tento rok, aby si na našich stránkách zkontrolovali, zda jsou v seznamu aktuálních členů. Popis je příloze.
Kdo letos uhradil příspěvek a v seznamu by se nenašel, ozvěte se mi prosím na email pokorny@asat.cz.

Děkuji za spolupráci.
S pozdravem
Igor Pokorný

Naši sponzoři

         Generální partner: